Lēti lidojumi uz DUBAIJU no Rīgas par €297 turp-atpakaļ ar AirBaltic

27. jūnijs, 2024

Lēti lidojumi uz DUBAIJU no Rīgas par €297 turp-atpakaļ ar aviokompāniju AirBaltic! Atrodi lētākos lidojumus uz Dubaiju, AAE un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 297 EUR abos virzienos.

Dubaija ir pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos, kas atrodas Persijas līča krastā. Tā ir viena no septiņām Apvienoto Arābu Emirātu emirātēm un ir lielākā un populārākā Emirātu pilsēta. Dubaija ir pazīstama ar savu greznību un modernitāti, kā arī ar daudzajām atrakcijām, kas piesaista tūristus no visas pasaules.

Dubaija dibināta 1833. gadā un sākotnēji bija mazs zvejnieku ciemats. Tomēr 20. gadsimtā pilsēta piedzīvoja strauju izaugsmi, pateicoties naftas atradnēm. Mūsdienās Dubaija ir viens no pasaules lielākajiem finanšu un tirdzniecības centriem, kā arī populārs tūristu galamērķis.

Pilsētā atrodas daudzas iespaidīgas ēkas, tostarp Burj Khalifa, pasaulē augstākais debesskrāpis. Dubaijā ir arī daudzi luksusa viesnīcas, restorāni un veikali. Pilsētā ir arī daudz atrakciju, piemēram, Dubaijas akvārijs, Dubaijas ziedlaukums un Dubaijas skijošais centrs.

Dubaija ir unikāla pilsēta, kas apvieno tradicionālo arābu kultūru ar modernitāti. Pilsētā ir daudz ko piedāvāt apmeklētājiem, tāpēc tā ir kļuvusi par populāru tūristu galamērķi.

Maršruts:

Rīga – Dubaija – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. septembris – oktobris

Daži piemēri:

05. – 12.09. (297 EUR)
14. – 21.09. (297 EUR)
16. – 23.09. (297 EUR)
26.09. – 03.10. (297 EUR)
03. – 10.10. (297 EUR)

lēti lidojumi uz dubaiju no rīga

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.