airBaltic 2024. gada pasaules čempionāta hokejā laikā piedāvā pop-up lidojumus uz Ostravu

8. marts, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi, ka nodrošinās lidojumus no Rīgas uz Ostravu Čehijā Latvijas vīriešu hokeja izlases spēļu laikā 2024. gada pasaules čempionātā hokejā.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Pēc vēsturiskajiem Latvijas vīriešu hokeja izlases panākumiem pērnā gada pasaules čempionātā hokejā, kā arī ņemot vērā līdzjutēju pieprasījumu, airBaltic ir gandarīta paziņot par jaunu konceptu – pop-up lidojumiem. Šie pieci lidojumi uz Ostravu un no tās ļaus Latvijas līdzjutējiem ērti doties uz čempionātu un atbalstīt hokeja izlasi. Arī turpmāk mēs plānojam paziņot par papildu pop-up lidojumiem ar fiksētām cenām – gan uz nozīmīgiem pasākumiem, gan jauniem un aizraujošiem galamērķiem.”Paredzams, ka lidojumi starp Rīgu un Ostravu ilgs 1 stundu un 45 minūtes.

No 9.–22. maijam dodies aizraujošā ceļojumā no Rīgas uz Ostravu! Sajūti elektrizējošo atmosfēru fanu pulkā, kopīgi atbalstot Latvijas komandu 2024. gada Pasaules čempionātā hokejā.

Rezervē vietu lidojumiem ar fiksētu cenu vienā virzienā – 89 EUR ECONOMY GREEN135 EUR ECONOMY CLASSIC un 199 EUR BUSINESS klases lidojumiem.

*Īpašais lidojums kopā ar Latvijas izlases hokeja komandu.

Šajos lidojumos airBaltic Club punktu aviobiļetes nav pieejamas.

 

Lidojumi tiks veikti ar Airbus A220-300, kas ir šobrīd vienas no efektīvākajām lidmašīnām. Airbus A220-300 nodrošina izcilu lidojuma pieredzi ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, un spēja uzrādīt labāku vispārējo veiktspēju, degvielas ekonomiju un ērtības gan pasažieriem, gan darbiniekiem.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 46 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.