Domājat, kādus ceļojuma resursus izmantot, lai meklētu lidojumus vai rezervētu viesnīcas numurus? Droši vien Jūs interesē, kurus rīkus izmantoju pats, lai meklētu izdevīgākos piedāvājumus? Esmu izmēģinājis daudz dažādu ceļojumu lapu un resursu. Šeit esmu apkopojis dažus lieliskus ceļojuma resursus saistībā ar transportu, naktsmītnēm un citām noderīgām vietnēm.

Lētu lidojumu meklēšana

MOMONDO — šī ir viena no manām iecienītākajām meklēšanas vietnēm. Momondo lidojumu meklēšana ir ļoti ērta, jo izmantojot filtrus, piemēram, iespējams iegūt lidojumu rezultātus pēc zemākās cenas un atrast ātrāko iespēju nokļūt galamērķī. Labs dizains un viegli lietojams.

SKYSCANNER — es bieži izmantoju Skyscanner, kad meklēju lētākos lidojumus. Ši vietne sameklē simtiem aviosabiedrību, un es esmu atradis ļoti daudz lieliskus piedāvājumus izmantojot šo lapu.

Naktsmītnes meklēšana

AIRBNB – Tas nav pārsteigums, ka šī ir mana #1 rezervēšanas vietne. Tā ir mana pirmā izvēle, kad es rezervēju naktsmītnes, jo personīgā pieeja un sirsnīgi cilvēki man ir daudz svarīgāki par zelta lustrām vai dārga izskata viesnīcām. Noklikšķiniet šeit, lai saņemtu $25 atlaidi veicot savu pirmo rezervāciju.

HOTELSCOMBINED – gadu gaitā esmu kļuvis par Hotelscombined aktīvu lietotāju. Pasaulē lielākā viesnīcu meklētājprogramma, kas apvieno viesnīcu piedāvājumus no labākajām ceļojumu vietnēm vienā vietnē. Ģeniāli!

BOOKING.COM — lielisks klāsts ar viesnīcām un iespējams atrast izdevīgas naktsmītnes. Man patīk arī viņu saskarne.

COUCHSURFING – Vēlaties satikt cilvēkus un neko nemaksāt par izmitināšanu? Pārbaudiet Couchsurfing!

Ekskursijas un tūres

GET YOUR GUIDE – Rezervē ekskursijas un aktivitātes pasaulē lielākajā tiešsaistes platformā. Labākā izvēle un zemākās cenas.

TAXI

Bolt (Taxify) – ļoti noderīga aplikācija ceļojot pa Eiropu.  25 miljoni klientu 30 valstīs. Iegūsti pirmo braucienu bez maksas, izmantojot Bolt (Taxify) atlaides kodu.

UBER – Līdzīga, kā Bolt aplikācija, bet ar plašāku pārklājumu pasaulē. Iegūsti pirmo braucienu bez maksas, izmantojot Uber atlaides kodu.

Auto noma

Rentalcars.com – lielākā auto nomas vietne, ko arī pats izmantoju. Strādājot ar partneriem, tiek piedāvātas jaunākās automašīnas, cilvēku, mikroautobusi, karavānas utt.

Transportation

Rome 2 Rio – atrodi labāko un lētāko veidu ceļošanai no lokācija A uz lokāciju. Vienkārši ievadi savu galamērķi un izvēlies ar ko ceļot – lidmašīnu, autobusu, vilcienu, prāmi.

Mājas lapas hostings

BLUEHOST – teicams, kvalitatīvs web hostings par zemu cenu. Bluehost ir viegli lietojams, viena klikšķa WordPress instalācija un ļoti zemas izmaksas,  mēnesī tikai no $3,49.

XE.COM valūtas konvertācija

XE.com ir lieliska vietne, lai viegli pārbaudītu pašreizējos valūtas kursus. Es to bieži izmantoju, lai pārbaudītu valūtas maiņu kursus.

Debetkartes ceļošanai

RevolutN26, Transferwise vai Wirex debetkarte bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu taisnība? Tici vai nē, bet tā ir patiesība jau gadiem. Šīs  kartes Tev noteikti ļaus ietaupīt naudu.  Visas debetkartes ir lieliska izvēle ceļošanai uz ārzemēm.

Citi resursi

Vimeo – video platforma, iespējams iegūt 25% atlaidi

Wolt – ēdienu piegādes platforma, 15 EUR Wolt akcijas kods

Canva – Canva ir neticams dizaina rīks, kuru ir ļoti viegli izmantot un kas ļaus jums iegūt ļoti profesionālus rezultātus, pat ja jums nav lielas pieredze. 1 mēnesis bez maksas Premium versija.