airBaltic no Tallinas uzsāk 2023. gada ziemas sezonu

30. oktobris, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi par 2023. gada ziemas sezonas uzsākšanu, no Tallinas (Igaunija) piedāvājot lidojumus uz četriem jauniem galamērķiem.

Šajā ziemā airBaltic Tallinu savienos ar Tamperi (Somija), Tenerifi (Spānija), Grankanāriju (Spānija) un Ženēvu (Šveice). Pirmais reiss no Tallinas uz Tenerifi izlidoja šodien, 2023. gada 30. oktobrī.

airBaltic reģiona tirdzniecības vadītāja Kētlina Kīlere (Kätlin Kiiler) norāda: “Mēs esam apņēmušies pasažieriem nodrošināt nevainojamu ceļošanas pieredzi un uzlabot savienojamību uz un no mūsu bāzes pilsētām Baltijā. Uzsākot ziemas lidojumu sezonu no Tallinas ar četriem jauniem galamērķiem, esam gandarīti piedāvāt saviem pasažieriem vēl plašākas iespējas izbaudīt gan siltus laikapstākļus, gan doties uz sniega piepildītiem galamērķiem. Esam pateicīgi par vērtīgo ieguldījumu un sadarbību, ko sniedz mūsu partneri – Tallinas lidosta, kas palīdzēja to visu īstenot. Turklāt, pateicoties pieaugošajam pasažieru skaitam, priecājamies, ka arī mūsu tirgus daļa Tallinā turpina pieaugt.”

Tallinas lidostas valdes loceklis Ēro Pērgamē (Eero Pärgmäe): “Jauna maršruta atklāšana ir ļoti svarīga diena lidostai. Šodien mēs svinam četru airBaltic ziemas maršrutu atklāšanu, kas mūs padara četras reizes priecīgākus. airBaltic ir nozīmīgs un ilggadējs Tallinas lidostas partneris. Mēs ļoti priecājamies, ka airBaltic uzsver turpmākos plānus ieguldīt Tallinas lidostā un vienlaikus uzlabo Igaunijas ceļotāju savienojamības iespējas. Lidsabiedrības tirgus daļa Tallinā pieaug, un tas nozīmē, ka mūsu pasažieri arvien vairāk novērtē ērtas ceļošanas iespējas tās piedāvātajos maršrutos un augsto apkalpošanas līmeni.”

Paredzams, ka lidojumi starp Tallinu un Tenerifi ilgs 7 stundas.

 

Avots: db.lv