airBaltic paziņo par sadarbību ar SIXT

27. decembris, 2022

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka uzsākusi jaunu sadarbību ar starptautisko mobilitātes pakalpojumu sniedzēju SIXT. Šī sadarbība ikvienam ļaus savai biļešu rezervācijai ērti pievienot automobiļu nomas iespēju (samaksa pēc ierašanās), rezervējot lidojumu. Turklāt airBaltic Club biedri tagad iegūs lojalitātes punktus, veicot automobiļu nomu vairāk nekā 2 200 SIXT pārvaldītās vietās 105 valstīs un pie uzņēmuma franšīzes partneriem.

airBaltic lojalitātes un partnerību nodaļas vadītājs Māris Rudens norāda: “Mēs vienmēr meklējam jaunas iespējas, lai airBaltic Club lojalitātes programmu padarītu aizvien pievilcīgāku tās biedriem. Tāpēc mums ir prieks, ka starptautiski atzīts mobilitātes pakalpojumu sniedzējs SIXT ir paplašinājis mūsu partneru sarakstu. Papildus ļoti vienkāršotai un vienotai automobiļu nomas iespējai, klientiem rezervējot lidojumu, tagad ar katru automobiļa nomu atkarībā no ilguma būs iespējams iegūt līdz 1 200 airBaltic Club punktiem par katru nomas reizi. Tas ir dubults ieguvums.”

Arnis Jaudzems, SIXT Baltijā vadītājs: “Mēs esam pagodināti kļūt par lidsabiedrības priviliģēto partneri starptautiskas sadarbības uzsākšanā, kas ir būtisks solis mūsu klientu ērtību pilnveidošanai. Sadarbības ietvaros nodrošināsim auto nomas servisu visos 70 airBaltic lidojumu galamērķos, sniedzot iespēju automašīnu saņemt uzreiz pēc ielidošanas izvēlētajā galamērķī un šādi nodrošinot iespēju klientiem turpināt ceļojumu komfortabli jau uzreiz pēc izkāpšanas no lidmašīnas.”

Piesakoties bezmaksas SIXT biedra kartei (Express, Gold vai Platinum līmenis), airbaltic Club līmenis tiks saskaņots ar ekvivalentu SIXT līmeni, piedāvājot baudīt īpašus piedāvājumus, tai skaitā atlaides automobiļu nomai. Lai iegūtu sīkāku informāciju par airBaltic Club un SIXT partnerību, lūdzam apmeklēt: www.sixt.lv/airBaltic

airBaltic Club ir lojalitātes programma, kurā ceļojot iespējams pelnīt punktus un krāt zīmodziņus, lai saņemtu dažādas balvas. Tās biedri var pelnīt punktus ikreiz, kad lido ar airBaltic vai izmanto citu ceļojumu partneru pakalpojumus.

Lojalitātes programma paredzēta ne tikai regulārajiem ceļotājiem, bet arī tiem, kas ceļo retāk. Klienti, kuri ceļo retāk, arī var saņemt vērtīgas balvas, piemēram, bezmaksas smago bagāžu un iepriekšēju sēdvietas rezervāciju.

Lai iegūtu papildu informāciju par airBaltic Club, lūdzam apmeklēt vietni: https://www.airbaltic.com/lv/par-airbaltic-club

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2000 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 38 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,96% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,04%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.

Par SIXT Baltijā:
Kopš 2010. gada autoparku vadības uzņēmums Transporent ir SIXT franšīzes partneris Baltijas valstīs. Uzņēmums sniedz auto nomas, auto abonēšanas un pilna servisa auto līzinga pakalpojumus, kopā apkalpojot 7000 automašīnas. Īstermiņa auto nomā pieejamas vairāk nekā 1000 BMWAudiVolkswagenToyotaŠkoda un citu pasaules vadošo ražotāju automašīnas. Domājot par ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību, ik gadu SIXT palielina videi draudzīgāko elektro un hibrīda dzinēja auto īpatsvaru. Baltijā SIXT auto nomas biroji atrodas Rīgā, Liepājā, Tallinā, Tartu, Viļņā, Kauņā, Palangā un Klaipēdā, kā arī šo pilsētu lidostās. Vairāk par uzņēmumu: www.sixt.lv un www.sixtplus.lv