airBaltic samazina biznesa klases biļešu cenu, ieviešot Business Light

15. jūlijs, 2022

Latvijas lidsabiedrība airBaltic ieviesusi jaunu biļešu veidu – Business Light. Tas pasažieriem piedāvā pilnvērtīgu biznesa klases pieredzi, kā arī atsevišķas elastības iespējas par pieejamāku cenu.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Kā inovatīva lidsabiedrība mēs vienmēr cenšamies pārskatīt mūsu produktus, lai apmierinātu mūsu klientu mainīgās vajadzības. Tikko ieviestais biļešu veids sniedz pasažieriem visus pakalpojumus, kas tradicionāli saistīti ar biznesa klasi, un tas palielina mūsu konkurētspēju Eiropas aviācijas tirgū. Mēs sagaidām, ka tas būs populārs arī atpūtas ceļotāju vidū.”

Lidmašīnā mūsu apkalpojošais personāls Business Light pasažieriem piedāvā īpašu, personīgu apkalpošanu un pasniedz sezonālu trīs ēdienu maltīti, kā arī piedāvā plašu dzērienu klāstu. Business Light pasažieri lidojumam var reģistrēties pie atsevišķa reģistrācijas galdiņa, izmantot ātro lidostas drošības pārbaudi un pavadīt laiku biznesa klases atpūtas telpā.

airBaltic ļauj Business Light pasažieriem ņemt līdzi papildu bagāžu – gan lidmašīnas salonā, gan kā reģistrēto bagāžu. Pretēji Business klases biļetēm, ja Business Light pasažieriem pēkšņi radušās izmaiņas plānos, šīs iespējas pieejamas ar atšķirīgiem nosacījumiem.

airBaltic turpina piedāvāt nozīmīgu savienojamību no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes uz vadošiem Eiropas biznesa un tranzīta centriem, kā arī plašu atpūtas galamērķu klāstu. Ar pilnu airBaltic lidojumu sarakstu iespējams iepazīties uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 25 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski atzītu lidsabiedrību. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 36 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax airBaltic piešķīrusi piecu zvaigžņu vērtējumu par ieviestajiem Covid-19 drošības pasākumiem. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,03% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,97%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro.