airBaltic uzsāk vasaras lidojumu sezonu no TALLINAS

8. maijs, 2023

Latvijas nacionālā lidsabiedrība airBaltic paziņojusi par 2023. gada vasaras sezonas uzsākšanu, piedāvājot četrus jaunus galamērķus no Tallinas. Šogad airBaltic piedāvās tādus jaunus atpūtas galamērķus kā Splita (Horvātija), Rodas sala (Grieķija), Dubrovnika (Horvātija) un Herakliona (Grieķija). Pirmais reiss no Tallinas uz Heraklionu izlidoja 2023. gada 3. maijā.

Tomass RamdālsairBaltic maršrutu tīkla pārvaldes vecākais viceprezidents: “Mēs esam apņēmušies nodrošināt saviem pasažieriem nevainojamu ceļojumu pieredzi un uzlabot savienojumus uz un no Baltijas. Sākoties vasaras lidojumu sezonai no Tallinas ar četriem jauniem vasaras galamērķiem, mēs esam priecīgi piedāvāt saviem pasažieriem vēl vairāk iespēju. Mēs esam pateicīgi par mūsu partneru, tostarp Tallinas lidostas, nenovērtējamo ieguldījumu un sadarbību. Turklāt šajā vasaras sezonā Tallinā bāzējas jau trešā airBaltic lidmašīna, un, pateicoties pieaugošajam pasažieru skaitam, esam priecīgi redzēt, ka mūsu tirgus daļa Tallinā turpina pieaugt.”

Ēro Pērgmē (Eero Pärgmäe), Tallinas lidostas valdes loceklis: “Jauna maršruta atklāšana ir ļoti priecīga diena lidostai. Šodien svinam četru airBaltic vasaras maršrutu atklāšanu. airBaltic ir nozīmīgs un ilglaicīgs Tallinas lidostas partneris. Mēs esam ļoti priecīgi, ka šī aviokompānija skaidri uzsver turpmākos plānus investēt Tallinas lidostā un vienlaikus uzlabot savienojamības iespējas Igaunijas ceļotājiem. Šī uzņēmuma tirgus daļa Tallinā pieaug, kas nozīmē, ka mūsu vietējie pasažieri arvien vairāk novērtē ērtas iespējas ceļot tā piedāvātajos maršrutos un augstu apkalpošanas līmeni.”

Maršruts Lidojuma biežums Sākuma datums Cena *, GREEN
Tallina – Splita (Horvātija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 1. maijs 109 EUR
Tallina – Rodas sala (Grieķija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 1. maijs 165 EUR
Tallina – Dubrovnika (Horvātija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 2. maijs 109 EUR
Tallina – Herakliona (Grieķija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 3. maijs 169 EUR

*Atkarībā no pieejamības www.airBaltic.com mājaslapā pieejamas zemākas cenas (vienā virzienā), tostarp nodokļi, nodevas un pakalpojumu piemaksas.

Lidojumi starp Tallinu un Heraklionu ilgs četras stundas un piecas minūtes.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina ap 2 300 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 41 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%.