Budžeta klases naktsmītnes pie dabas Latvijā līdz €50 (Maija brīvdienām)

29. aprīlis, 2020

Tā kā atpūta ārzemēs ir jāatliek uz vēlāku laiku, tad laiks atpūsties mūsu pašu Latvijā. Esmu salicis vairākas budžeta klases naktsmītnes pie dabas Latvijā, kas izmaksā līdz 50 EUR uz nakti vismaz divām personām maija brīvdienās. Ja vajag mieru, klusumu un atpūtu no ikdienas stresa, tad daba to noteikti dos un iespējams kāds no piedāvājumiem ir tieši Tev. Cenas un vietu pieejamība ir norādīta raksta publicēšanas brīdī. Lūgums vērst uzmanību uz to, ka pieejamība un cenas var mainīties.

Brīvdienu māja Namiņš (no 24 EUR)

Brīvdienu māja Namiņš atrodas Jurģos. Viesiem ir pieejamas nakšņošanas iespējas ar skatu uz dārzu, bezmaksas WiFi un dārzs ar grila iekārtām. Jelgava ir 47 km attālumā no naktsmītnes. Viesiem ir iespēja bez maksas izmantot privāto autostāvvietu.

Brīvdienu mājas Alberta Dīķi (no 30 EUR)

Naktsmītne Alberta Dīķi atrodas Upesciemā pie ezera, 10 km attālumā no Rīgas. Viesiem tiek piedāvātas koka kotedžas. Mājām ir iekšpagalms, kā arī terase ar āra mēbelēm un grilu. Privātajās vannas istabās ir dvieļi. No visām mājām paveras skats uz ezeru un upi.

Atpūtas sēta Lībieši (no 30 EUR)

Naktsmītne Atpūtas sēta Lībieši atrodas Luņos, 42 km attālumā no Aglonas ciemata. Pilnībā aprīkotajā privātajā vannas istabā ir duša un bezmaksas tualetes piederumi. Brīvdienu mājai ir terase.

Kempings Spāres Prieduļi (no 30 EUR)

Kempings Spāres Prieduļi atrodas Nīcas klusā, meža ieskautā vietā. Palanga ir 48 km attālumā. Naktsmītnes viesiem bez maksas tiek piedāvāts WiFi un uz vietas esoša privātā autostāvvieta. Baltijas pludmale ir 2 km attālumā un ir sasniedzama, ejot pa priežu meža taku.

Naktsmītnei ir arī atsevišķa ugunskura zona. Naktsmītnei Spāres Prieduļi ir arī grils. Viesiem ir pieejama pārtikas piegāde. Naktsmītnes tuvumā ir pieejami veloceliņi, un Pūsēnu kalns atrodas 3 km attālumā.

Kempings Zvejnieksēta (no 35 EUR)

Kempings Zvejnieksēta atrodas klusā ciematā, blakus Pāvilostas Pelēkās kāpas dabas rezervātam. Viesiem tiek piedāvātas pašapkalpošanās naktsmītnes 250 metru attālumā no Baltijas jūras.

Kotedžās ir vienkāršs koka interjers. Viesiem ir pieejama koplietošanas vannas istaba. Katrai kotedžai ir terase. Par papildmaksu un pēc pieprasījuma tiek nodrošināts ledusskapis, elektriskā tējkanna un elektriskā plīts.

Brīvdienu mājas Aivari (no 35 EUR)

Brīvdienu māja Aivari atrodas Inčukalnā. Viesu rīcībā ir naktsmītnes ar atpūtas zonu.

Kempings “Pabērzi” (no 40 EUR)

Kempings “Pabērzi” atrodas Kurzemes reģionā, Bernātos, 1,9 km attālumā no Liepājas pludmales. Kempingam ir arī terase, privāta pludmales zona un dārzs.

Brīvdienu māja Auru Cīruļi (no 40 EUR)

Naktsmītne Auru Cīruļi atrodas Auru ciemata klusā un zaļā vietā. Šai koka mājai ir privāts dīķis, un pēc pieprasījuma un par papildmaksu ir pieejama pirts. Naktsmītnē ir atpūtas zona. Viesu rīcībā ir pilnībā aprīkota virtuvīte ar mikroviļņu krāsni un ledusskapi. Privātajā vannas istabā ir duša, fēns un bezmaksas tualetes piederumi.

Kempings Gulbīši (no 45 EUR)

Kempings Gulbīši atrodas Jūrkalnē, Kurzemes reģionā. Viesiem ir pieejama bezmaksas privātā autostāvvieta. Visos numuros ir atpūtas zona un ēdamzona. Viesu rīcībā ir terase.

Kempings Vinrozes (no 45 EUR)

Kempings Vīnrozes atrodas gleznainajā Durbes ezera krastā, 4 kilometru attālumā no Durbes pilsētas un tās pilsdrupām. Kempings piedāvā pašapkalpošanās naktsmītnes, un viesiem bez maksas ir pieejama privātā autostāvvieta un bezvadu internets.

Kempings Sīļi (no 48 EUR)

Kempings Sīļi atrodas tikai 300 metru attālumā no Baltijas jūras. Kempingā ir restorāns un koka kotedžas ar bezmaksas bezvadu internetu. Kempingu ieskauj seni koki, upes un ūdenskritumi.

Brīvdienu māja Eglieni (no 50 EUR)

Naktsmītne Eglieni atrodas mežainā apvidū, pie Rīgas-Liepājas automaģistrāles A9. Viesiem tiek piedāvātas lauku stila naktsmītnes ar diennakts reģistratūru, bezmaksas bezvadu interneta pieslēgumu un pieeju saunai. Brīvdienu mājā ir koka apdare, vienkāršas mēbeles un siltās krāsās veidots interjers. Mājā ir viesistaba, 2 guļamistabas, vannas istaba ar dušu, kā arī virtuvīte.

Kempings Island Dole Tiny House (no 50 EUR)

Kempings Island Dole Tiny House atrodas Salaspilī, Vidzemes reģionā. Viesiem tiek piedāvāta bezmaksas privātā autostāvvieta. Katrā naktsmītnē ir atpūtas zona un ēdamzona.