«Fischer» slēpošanas trase Siguldā ziemas sezonu jau uzsākusi

27. novembris, 2023

Novembra nogalē, laikapstākļiem un laika prognozēm lutinot, Fischer slēpošanas centrs uzsāk 2023./2024. gada ziemas sezonu, trasi apmeklētājiem atverot 24.novembrī, plkst. 16.00. Ar mākslīgo sniegu uzspūsts 200m aplis, kur ievilkta arī klasiskā soļa špūre. Pie atbilstošiem grādiem turpināsies sniega ražošana pārējā trasē.

Kopējais distanču slēpošanas trases garums ir 1,25 kilometrus, piedāvājot iespēju baudīt slēpošanas piedzīvojumus gan iesācējiem, gan amatieriem. Lai gan pašlaik pārējā trase nav pieejama, Fischer slēpošanas centrs ir viena no pirmajām trasēm pierīgā, kas uzsāk sezonu pateicoties labvēlīgajiem laikapstākļiem.

Ziemas sezonas darba laiks Fischer slēpošanas centram darba dienās ir no 8.00 – 21.00, taču brīvdienās no 10.00 – 20.00. Tiekamies uz slēpēm!

Fischer slēpošanas centrā pieejama ne tikai slēpošana, bet arī inventāra noma, inventāra apkope un instruktoru pakalpojumi, līdz ar to, trase interesanta gan amatieriem, gan pieredzējušiem slēpotājiem. Šajā sezonā ieplānotas vairākas aktivitātes trasē: Fischer slēpošanas skola, kas dos iespēju bezmaksas apgūt distanču slēpošanas prasmes pie instruktoriem, kā arī virkne sporta pasākumi: distanču slēpošanas treniņsacensības “S!-Slēpo”, Siguldas nakts slēpojums, Latvijas čempionāta posms distanču slēpošanā, “S!-Fischer” ziemas skolēnu čempionāts un citus.

Avots: sigulda.lv