Iepazīsti Daugavpili ekskursijā bez maksas 26. decembrī!

20. decembris, 2023

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta Tūrisma nodaļa aicina pavadīt gada izskaņu, izzinot Latvijas otrās lielākās pilsētas vēstures līkločus un svarīgākos notikumus.

26. decembrī plkst. 12.00 Vienības laukumā daugavpiliešiem un pilsētas viesiem būs iespēja satikt zinošo un atraktīvo gidu Artūru Fišeru, doties aizraujošā ekskursijā pa Daugavpili, kā arī dzirdēt stāstus par ievērojamām ēkām un to nozīmi, uzzināt par ievērības cienīgiem novadniekiem un viņu likteņiem, ieraudzīt jaunas un pārsteidzošas vietas, ļauties piedzīvojumam, gūt paliekošus iespaidus un pozitīvas emocijas.

  • Ekskursijas sākums 26. decembrī plkst. 12.00 Vienības laukumā;
  • Ilgums 3 – 3,5 stundas;
  • Ekskursija notiks latviešu valodā un vienā svešvalodā, dalībnieki ar gidu vienosies klātienē par otru valodu (krievu vai angļu valodu);
  • Ekskursijas gida pakalpojums ir BEZMAKSAS, bet tūrisma objektu ieejas biļešu un sabiedriskā transporta izmaksas sedz paši dalībnieki.

Ekskursijas noslēgumā dalībnieki apmeklēs Ziemassvētku vecīša rezidenci (Tehnikas un industriālā dizaina centra “Inženieru arsenāls” pagalmā), kur norisināsies Ziemassvētku svinības ar tradicionālām spēlēm un rotaļām, kuras piedalīsies pats Ziemassvētku vecītis.

Aicinām ikvienu interesentu izmantot šo iespēju un uzzināt vairāk par Daugavpils pilsētas vēsturi, kultūru un personībām. Pieteikties iespējams zvanot pa tālruni +371 26444810.

www.visitdaugavpils.lv