Izstāde “Balttour 2023” no 3.-5. februārim

30. janvāris, 2023

Šī ir plašākā tūrisma izstāde Baltijā, kas atklās jauno tūrisma sezonu reģionā un radīs svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem. Trīs dienas Ķīpsalā apmeklētājiem būs iespēja iepazīt jaunus maršrutus un ceļojumu galamērķus, uzzināt svarīgākās ceļošanas aktualitātes, līksmot par pasaules kultūru dažādību, iegādāties ceļojumus un baudīt Latvijas reģionu viesmīlību.

Strauji tuvojas ilgi gaidītais notikums – starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus “Balttour 2023”, kas notiks no 3. līdz 5. februārim. Beidzot atkal vienuviet satiksies visi, kuri ar ceļošanu ir uz tu! Vieni izvēlēsies, plānos un iegādāsies ceļojumus, bet citi dibinās biznesa kontaktus un bruģēs ceļu jaunai sadarbībai! Ieplāno “Balttour 2023” arī tu!

Atgriežoties no divu gadu pauzes, “Balttour” Latvijas ceļotmīļiem būs sarūpējis vilinošus jaunumus gan Eiropas apceļošanai, gan arī vēl tālākiem galamērķiem! Izstādē piedalīsies tūrisma industrijas pārstāvji, aģentūras, profesionālās tūrisma organizācijas, ārvalstu tūrisma pārstāvniecības, aviokompānijas, transporta pakalpojumu sniedzēji, viesnīcas, viesu nami un aktīvās atpūtas organizētāji no dažādām pasaules valstīm.

Ceļotāji izstādē varēs atklāt arī Baltijas tūrisma pērles! 

Ar savu piedāvājumu dižosies kaimiņi – Lietuvas un Igaunijas pārstāvji. Un, protams, izstādē varēs satikt aizrautīgus cilvēkus no visiem Latvijas reģioniem, kuri ar prieku informēs par sava reģiona tūrisma piedāvājumu un pastāstīs par jaunumiem.

Darba laiks:

3. februārī 10.00–13.00 (Profesionāļu laiks)
3. februārī 13.00–18.00
4. februārī 10.00–18.00
5. februārī 10.00–17.00

Izstādi-gadatirgu “Balttour” rīko Latvijas Tūrisma aģentu un operatoru asociācija (ALTA), tās norisi nodrošina Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Vairāk par izstādi: www.balttour.lv