Kuldīgas Velofestivāls 24. augustā!

14. augusts, 2019

Šogad 24.augusts tiek pasludināts par Kuldīgas velofestivāla norises datumu! Ja esi veloentuziasts un velobraukšana ir tavs hobijs pieņem izaicinājumu doties uz velofestivālu vasaras izskaņā, kad saule gaisu sasildījusi un ikviens vēlas pagūt vēl izbaudīt vasaru.

24.augusts būs piedzīvojumiem bagāta diena – dažādi braucienu garumi un uzdevumi, pārsteigumiem un emocijām bagāts nakts brauciens, vērienīgs balvu klāsts. Nedaudz pacietības un tiekamies Kuldīgas velofestivālā!

17:00 Dienas velo brauciens (25 km)
17:30 Dienas velo brauciens (13 km)
22:00 Nakts brauciens (17 km)
19:30 Pārgājiens dabā (2.8 km) bērniem (6 – 9 gadi) kopā ar dabas gidi Sniedzi Viši
19:30 Velo pārgājiens (ar velo (8 km) + ar kājām (2 km)) kopā ar dabas draugu, ornitologu Ritvaru Rekmani
19:00 DIP – DAP skrejriteņu čempionāts bērniem (2 – 5 gadi)

Šogad velofestivāla sākums paredzēts sestdien, no plkst. 16.00, kad ikviens aicināts ierasties estrādes parkā, lai saņemtu dalībnieka karti un dotos velobraucienos. Būs iespēja piedalīties divu garumu (13 un 25 km) dienas velo maršrutos pa Kuldīgas apkārtni, piestājot izglītojošās pieturās un nesteidzīgi baudot apkārtni. Nakts velo brauciena sākums arī plānots no estrādes parka, plkst. 22.00. Šogad tas solās būt īpaši spilgts un iespaidīgs. Kā jaunums, pēc dienas velo braucieniem, pārgājiens dabā bērniem kopā ar vides gidi Sniedzi Viši un velo pārgājiens ar dabas draugu un ornitologu Ritvaru Rekmani.

kuldīgas velofestivāls 2019

Pasākuma organizatori papildus velo braucieniem būs sagatavojuši ļoti daudzveidīgu programmu estrādes parkā, īpašu uzmanību pievēršot “zaļai domāšanai”. Būs iespēja iepazīties un uzzināt par atkritumu šķirošanu, to nozīmīgumu, kā taupīt resursus, par plastmasas otrreizējo pārstrādi, pašrocīgi piešķirt “otro dzīvi apģērbam”  un citām aktualitātēm. Estrādes parkā darbosies sarunu pietura, kurā tiks runāts un diskutēts par dabai un cilvēkiem būtiskām tēmām. Paredzētas arī dažādas fiziskās aktivitātes bērniem un pieaugušajiem. Kvartāls bērniem būs piepildītas ar dabai draudzīgām, izglītojošām un aizraujošām izklaidēm un aktivitātēm.

Skatuves programmu nodrošinās DJ ar īpaši šim pasākumam izvēlētu mūzikas playlisti, kā arī mūziķes Helēna Kozlova un Katrīna Dimanta, muzikālās apvienības “My Radiant You” un “Laime pilnīga”.

Sīkāka informācija: www.velokuldiga.lv vai arī Facebook lapā @velokuldiga.