Lux Express papildinās reisu skaitu no Rīgas uz TARTU

31. marts, 2023

No sestdienas, 1.aprīļa, starptautiskais pasažieru pārvadātājs “Lux Express” papildinās savu starptautisko reisu skaitu uz Tartu. Tādējādi, palielinot ikdienas reisu skaitu starp abām pilsētām līdz trim katrā virzienā.

“Reisu skaita papildināšana starp Rīgu un Tartu ļaus abu valstu iedzīvotājiem mobilāk pārvietoties starp abām pilsētām, izmantojot to sniegtās biznesa un atpūtas iespējas,” saka Lux Express starptautiskā biznesa vadītājs Raits Remmels.

Viņš piebilst, ka reisu skaits starp Rīgu un Tartu tiks papildināt ar agro rīta reisu Tartu-Rīga plkst.5:25, kā arī ar dienas reisu Rīga-Tartu plkst.14.15.

Tartu mēra vietnieks Raimonds Tamms uzver: “Labs transporta savienojums ar Rīgas galvaspilsētu un tur esošo lidostu ir ārkārtīgi svarīgs Tartu un kopumā visai Dienvidigaunijai. Protams, arī mūsu viesiem no Latvijas ļoti svarīgas ir plašākas iespējas nokļūt Tartu, īpaši tāpēc, ka Tartu nākamgad kļūs par Eiropas kultūras galvaspilsētu.”

Tartu mēra vietnieks norādīja, ka biežāka autobusu satiksme ar Rīgu kļūs par realitāti, pateicoties efektīvai Tartu un Lux Express sadarbībai un izteica cerīgu, ka tā tiks augstu novērtēta ceļotāju vidū.

Tiešie reisi no 1.aprīļa starp Rīgu un Tartu:

Rīga -> Tartu 9:00

Rīga -> Tartu 14:15

Rīga -> Tartu 18:45

Tartu -> Rīga 5:25

Tartu -> Rīga 9:05

Tartu -> Rīga 18:30

 

www.luxexpress.eu