Gotlande un Ālandu salas! Tallink uzsāk biļešu pārdošanu vasaras īpašajiem kruīziem no Helsinkiem un Tallinas

3. februāris, 2022

Nākamā pietura – Gotlande un Ālandu salas! Tallink uzsāk biļešu pārdošanu šīs vasaras īpašajiem kruīziem no Helsinkiem un Tallinas.  Tallink Grupp šodien uzsāk biļešu pārdošanu šīs vasaras īpašajiem kruīziem, kuri kļuvuši iecienīti ceļotāju vidū. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, klientiem būs iespēja droši izbaudīt Ziemeļvalstu un Baltijas ceļotāju skaistākos un populārākos galamērķus – Ālandu un Gotlandes salas.

Tallink aicina ceļojumu entuziastus izpētīt Ālandu salas pašā vasaras plaukumā, kad ir iespējams novērot Skandināvijas baltās naktis – reiss no Helsinkiem caur Tallinu uz šo salu arhipelāgu ir plānots vasaras saulgriežu mijā – 23. jūnijā. Tāpat 2022. gada 16. septembrī notiks tradicionālais rudens ražas svētku kruīza ceļojums maršrutā Helsinki – Tallina – Mariehamna (Ālandu salas).

Šogad ceļotājiem tiek piedāvātas plašākas iespējas apmeklēt Gotlandi un tās galvaspilsētu Visbiju. Kopumā no Tallinas ir ieplānoti seši reisi – 3., 10., 17., 24. un 31. jūlijā un 7. augustā.

Vasaras īpašajos kruīzos būs iespēja doties ar lielāko Tallink flotes kuģi Silja Europa. Kruīza ceļojums sākas Helsinku ostā, ved cauri Tallinai ar piestāšanu Tallinas ostā un tālāk uz galamērķi. Izbraukšana visos kruīzos plānota iepriekšminētajos datumos vēlā pēcpusdienā vai vakarā. Visbijā kuģis ieradīsies nākamās dienas plkst. 9:00 pēc vietējā laika, uzsākot atpakaļceļu uz Tallinu un Helsinkiem tās pašas dienas vakarā, plkst. 20:30, kas sniedz plašas un daudzpusīgas iespējas ceļotājiem iepazīt šo Baltijas jūras pērli. Arī īpašie kruīzi uz Ālandu salām notiks pēc līdzīga scenārija – kuģis Mariehamnas ostā ierodas nākamās dienas rītā, plkst. 10:00 pēc vietējā laika un izbrauc tās pašas dienas pievakarē, plkst. 18:00. Kopumā ceļotāji uz salu arhipelāga varēs pavadīt 8 brīnišķīgas un piedzīvojumiem piepildītas stundas.

Komentējot Tallink Grupp piedāvātās ceļošanas iespējas vasaras sezonā, Tallink Grupp pārdošanas vadītāja Marina Jogi sacīja:

“Pēdējos divos gados esam piedāvājuši saviem pasažieriem biežāk un vairāk apmeklēt Ālandu salas, tomēr šogad, reaģējot uz klientu augošo pieprasījumu, piedāvājam plašākas iespējas atklāt otru Baltijas jūras salu dārgumu – Gotlandi. Ar iknedēļas izbraukšanu no Helsinkiem un Tallinas uz Gotlandi, mūsu klienti var baudīt atpūtu kruīza laikā un galamērķī, kur apvienojas idilliska Visbijas mazpilsētas noskaņa ar salas bagātīgu tirdzniecības un vēsturisko mantojumu, kā arī viesmīlīgu sagaidīšanu un dažādām aizraujošām izklaides iespējām – lieliska ideja iekļaut šo īpašo kruīzu savā vasaras brīvdienu kalendārā.”

“Arī Ālandu salas nu jau kļuvušas par populāru galamērķi mūsu ceļotāju vidū. Šī sala turpina pārsteigt pat visprasīgākos ceļotājus un iedvesmo ar savu mierpilno dzīves ritējumu un skaisto dabu. Šovasar uz Ālandu salām ir atvērti 2 ceļošanas datumi – Līgo vakarā, kad pa ceļam var baudīt baltās nakts burvību un otrs – rudens ražas laikā, kad salas iedzīvotāji un viesi piedalās ražas festivālā, kur var iepazīt, nogaršot un iegādāties vietējo saimnieku piedāvātos labumus un darinājumus, kā arī priecīgi pavadīt laiku kopā ar ģimeni un bērniem,” piebilda Jogi.

Biļetes uz Tallink īpašajiem vasaras kruīziem no Helsinkiem un Tallinas uz Ālandu salām un Gotlandi ir iespējams iegādāties no šodienas, 2022. gada 3. februāra, uzņēmuma mājaslapā www.tallink.lv un www.tallinksilja.com.


Tallink Grupp

AS Tallink Grupp ir vadošais kuģniecības uzņēmums pasažieru, transportlīdzekļu un kravas pārvadājumu jomā Baltijas jūras Ziemeļu reģionā. Uzņēmuma īpašumā ir 15 kuģi, kas kursē ar Tallink un Silja Line zīmolu dažādos maršrutos. AS Tallink Grupp nodrošina darba vietas aptuveni 4 500 darbiniekiem Igaunijā, Somijā, Zviedrijā, Latvijā, Krievijā un Vācijā. AS Tallink Grupp akcijas ir kotētas Tallinas biržā un Helsinku biržā.