No 10. jūnija jauns ekspresis Cēsis-Rīga-Cēsis

10. jūnijs, 2019

Šī gada 9. jūnijā spēkā stāsies vasaras sezonas vilcienu kustības saraksts, kurā iekļauti papildvilcieni piejūras virzienos, kā arī veiktas citas izmaiņas visās piecās AS “Pasažieru vilciens” līnijās. Vienlaikus regulārais saraksts tiek papildināts ar jaunu ekspress reisu maršrutā Cēsis – Rīga – Cēsis darba dienās.

Šis vilciens darbdienu rītos no Cēsīm aties plkst. 7.10, bet pēcpusdienās no Rīgas uz Cēsīm aties plkst. 17.30. Pa ceļam vilciens pasažieru apmaiņu veiks tikai divās pieturvietās – Zemitāni un Sigulda –, līdz ar to pasažieri ceļā pavadīs ievērojami īsāku laiku, nekā ierasts.

“Pateicoties visu iesaistīto veiksmīgai sadarbībai, kā arī Cēsu pašvaldības neatlaidībai, no 10.jūnija darbdienu rītos Cēsu un Siguldas iedzīvotājiem būs iespēja ātri un ērti nokļūt galvaspilsētā ar pasažieru vilcienu, bet pēcpusdienās tikpat ātri atgriezties mājās. Jaunatklātajā vilciena reisā no Cēsīm līdz Rīgai ceļā pavadāmais laiks ir samazināts līdz 1 stundai un 15 minūtēm, kas ir līdz šim nepieredzēti īss laiks šajā maršrutā. AS “Pasažieru vilciens” ekpress reisiem nākotnē būs arvien lielāka loma iedzīvotāju mobilitātes jautājuma risināšanā, tādēļ mēs strādājam, lai apzinātu pasažieru vajadzības un  arvien celtu sava pakalpojuma kvalitāti,” saka AS “Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētājs Rodžers Jānis Grigulis.

 

Avots: Pasažieru vilciens