Piedalies akcijā #desouzKurzemi!

2. jūnijs, 2020

Sākot ar 1.jūniju, Kurzemes plānošanas reģions turpina akciju aktīvākam dzīvesveidam, ko iesāka pagājušajā gadā ar nosaukumu #takoKurzemē!Ja pērn Kurzemē galvenokārt takoja, tad šogad uz Kurzemi desojam! Jo Kurzeme kļūst arvien pieejamāka, aizrautīgāka un piedzīvojumiem bagātāka:

Šovasar akcijas piedāvājumā ir: 20 nedēļas, 20 tēmas, 20 dažādas balvas!

Kā piedalīties akcijā?

Katras nedēļas sākumā tiks publicēta viena tēma (piem., dabas takas, militārais mantojums, industriālais mantojums utt.) ar ieteikumiem, kur doties, ko piedzīvot un ko jaunu iepazīt Kurzemē, tāpēc:

  • Deso uz Kurzemi!
  • Dalies ar savu piedzīvojumu bildēm un iespaidiem Facebook vai Instagram un
  • Pievieno tēmturi #desouzKurzemi un katras nedēļas attiecīgo tēmturi (#takoKurzemē, #veloKurzemē, #laivoKurzemē, #burāKurzemē, #copēKurzemē, #putnoKurzemē, #Jūrtaka, #kurširullē, #atkodmilitāro, #industriālaismantojums, #kātoarsuni utt.).

Reizi nedēļā tiks izraudzīts viens laimīgais, kas saņems īpašu balvu no Kurzemes plānošanas reģiona.

Balvu ieguvējus katru nedēļu izziņos Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā un Kurzemes plānošanas reģiona Facebook un Instagram profilā.

No akcijas dalībniekiem sociālajos tīklos tiek sagaidītas gan vienkāršas, ikdienišķas, ģimeniskas bildes ar Kurzemes piedzīvojumiem, gan, ja izdotos noķert kādu īpašu un neparastu kadru.

Akcijas noslēgumā var iegūt 2 īpašas balvas:

  • kādam, kurš būs visaktīvāk piedalījies akcijā un visvairāk izmantojis dažādos nedēļu tēmturus
  • vienam laimīgajam, kurš būs izgudrojis un piedāvājis jaunu tēmturi nākošā gada akcijai! Jaunos tēmturus aicinām publicēt savos postos kopā ar #desouzKurzemi.

 

1.nedēļas tēma: DABAS TAKAS (1. – 7.jūnijs)

Kurzemē ir vairāk nekā 60 brīnišķīgas dabas takas ar kopējo garumu vairāk kā 300 km (neskaitot Jūrtaku), kurās doties baudīt dabu un iepazīt tās daudzveidību – jūru, kāpas, ezerus, upes, mežus, pļavas, purvus un tajos sastopamos augus un dzīvniekus. Kurzemē ir arī vairāk kā 100 atpūtas un piknika vietas pie dabas takām, kur “atvilkt elpu” no desošanas un uzcept kādu desu!

Kas jādara:

  • tako Kurzemē,
  • dalies ar savu piedzīvojumu bildēm un iespaidiem FB vai Instagram un
  • tago #desouzKurzemi un #takoKurzemē!

Sevišķi aicinām visus dalīties ar bildēm no mazāk apmeklētām un zināmām vietām. Piemēram, vai zinājāt, ka Kurzemē ir Desuciems?:) Un pat ar savu mini zoo!

Noderīgs palīgs takošanā pa Kurzemes takām būs: