Revolut sāk piedāvāt eSIM pakalpojumu

2. aprīlis, 2024

Revolut, globālā finanšu lietotne ar vairāk nekā 40 millioniem klientu visā pasaulē un 300 tūkstošiem Latvijā, kļūst par vienu no pirmajām digitālajām bankām EEZ, kas piedāvā eSIM un globālos datu plānus saviem klientiem. Revolut eSIM ļauj klientiem izmantot mobilos datus ārzemēs bez negaidītām viesabonēšanas maksām vai traucējumiem.

Sākot ar 2024. gada 25. martu visi Latvijas Revolut klienti ar eSIM saderīgām ierīcēm iegūs piekļuvi eSIM kartei neatkarīgi no viņu plāna. Kad tā tiks instalēta, klienti varēs papildināt datus, lai kur viņi dotos, — bez fiziskas SIM kartes nepieciešamības. eSIM kartes savienošana ļauj klientiem izmantot lietotni Revolut, neizmantojot savus mobilos datus. Tāpēc, ja Revolut klients ielido valstī un viņam nav datu piekļuves, viņš joprojām var piekļūt savai lietotnei Revolut un izmantot visus produktus un funkcijas, tai skaitā iespēju papildināt savus datus.

Ar instalētu eSIM lietotnē Revolut, plāna Ultra klienti iegūs piekļuvi jaunām priekšrocībām kā daļai no sava plāna — 3 GB mobilo datu, ko izmantot visā pasaulē ar limita atjaunināšanu katru mēnesi. Latvijas klienti, kas instalēs savu jauno eSIM līdz 2024. gada 1. maijam arī varēs izmantot 100 MB globālo datu iepazīšanās piedāvajumu bez maksas.

Pēdējos gados ir pieaugušas ārzemēs izmantoto mobilo datu izmaksas. Lielākā daļa ES mobilo tīklu vairs neļauj saviem lietotājiem “sērfot pa internetu kā mājās” Apvienotajā Karalistē, un datu maksas visai pārējai pasaulei gandrīz vienmēr ir ārpus standarta privilēģijām.

Elyas Sadou, eSIM Produkta īpašnieks uzņēmumā Revolut, komentēja: “Uzņēmumā Revolut mēs izmantojam tehnoloģiju potenciālu, lai vienkāršotu klientu ikdienu, un tas ir tieši tas, ko paveic eSIM. Tā piedāvā vienkāršu piekļuvi mobilajiem datiem, atbrīvojoties no augstu cenu vai fiziskas SIM kartes iegādes un pārvāldības radītajām neērtībām.

Neatkarīgi no tā, vai atrodaties ASV, Austrālijā vai Ēģiptē, jūs varat viegli iegūt datu plānu vien ar dažiem tālruņa pieskārieniem, un pēc tam sūtīt savai ģimenei un draugiem elpu aizraujošus attēlus no sava ceļojuma. Tas ir izrāviens, kas domāts tiem, kuriem patīk ceļot.”

Revolut eSIM izlaišana nodrošina, ka atbalsta ceļotājus jau no paša ceļojuma sākuma līdz tā beigām. No naktsmāju rezervācijas, izmantojot pakalpojumu Naktsmītnes, līdz piekļuvei lidostu atpūtas zonām vairāk nekā 1000 lidostās, kā klienti gūst sirdsmieru ar ārkārtas medicīnisko un zobārstniecības apdrošināšanu plānos Premium, Metal un Ultra (spēkā ir apdrošināšanas noteikumi un nosacījumi, tiek piemēroti maksas plānu noteikumi un abonēšanas maksas). Klienti pēc tam var arī izmantot pakalpojumu Aktivitātes un apskates objekti, lai atrastu ekskurijas un dažādes nodarbes, kā arī tērēt kā vietējie, izmantojot valūtas maiņu ar konkurētspējīgām likmēm vairāk nekā 30 valūtās. Tagad ar eSIM klientiem vairs nav jāraizējas par pārak augstām viesabonēšanas maksām.

 

Avots: Kursors.lv