airBaltic 50. lidmašīnas dizaina konkurss raisījis globālu interesi. Sākusies balsošana!

21. decembris, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic informē, ka ir noslēgusies pieteikumu iesniegšana nesen izsludinātajam 50. Airbus A220-300 lidmašīnas dizaina konkursam. Tas raisīja globālu interesi, un tika saņemti vairāk nekā 840 radoši piedāvājumi no visas pasaules. airBaltic ir rūpīgi atlasījusi 21 dizainu, un šodien sākas balsošana.

airBaltic izpilddirektors un prezidents Martins Gauss (Martin Gauss): “Esam gandarīti, ka mūsu dizaina konkurss ir guvis tik plašu atsaucību. Esam saņēmuši daudzveidīgus dizainus – sākot ar tādiem, kas cildina nacionālās tēmas, simbolus un dabu, un beidzot ar abstraktiem un laikmetīgiem risinājumiem, tādējādi radot izaicinošu konkurenci. airBaltic vārdā esmu patiesi pateicīgs par ieguldīto darbu, laiku, radošumu un talantu, ko redzam katrā idejā! Šis konkurss ir lieliska iespēja parādīt māksliniecisko redzējumu un atstāt paliekošu nospiedumu mūsu flotē. Balsošana sākas šodien, un esmu pārliecināts, ka tā būs tikpat aizraujoša. Novēlu visiem veiksmi!”

Lai piedalītos balsošanas procesā, personām ir jābūt airBaltic Club biedriem. Tiem, kas vēl nav biedri, reģistrēties iespējams šeit: https://www.airbaltic.com/en/create-profile.

Katram airBaltic Club biedram ir tiesības balsot vienu reizi līdz 4. janvāra plkst. 23:59 pēc Rīgas laika šeit: https://livery.airbaltic.com/lv.

Balsotāji ne tikai piedalīsies uzvarētāja dizaina izvēlē, bet arī automātiski piedalīsies izlozē. Balvā ir divas vienvirziena biļetes lidošanai ar airBaltic 50. Airbus A220-300 lidmašīnu uz jebkuru airBaltic galamērķi. Izlozes uzvarētājs tiks izvēlēts 2024. gada 9. janvārī un informēts, izmantojot e-pastu, kas piesaistīts viņa airBaltic Club kontam. Svarīgi atzīmēt, ka izlozē varēs piedalīties tikai ar airBaltic Club kontiem, kas būs aktīvi izlozes dienā.

Konkursa uzvarētājs tiks apbalvots ar airBaltic dāvanu karti 3 000 eiro vērtībā. Turklāt uzvaru guvušais dizains tiks attēlots uz 50. lidmašīnas un atspoguļots plašsaziņas līdzekļos.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

airBaltic lidmašīnas dizaina konkurss

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 45 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.