LUX EXPRESS atlaižu kods: braucieni uz Igauniju par €5

28. novembris, 2022

LUX EXPRESS atlaižu kods! Atrodi lētākos braucienus no Rīgas ar Lux Express. Rezervē biļeti par labāko cenu, braucieni no Rīgas uzIgauniju sākot no 5 EUR. Izmanto iespēju iegādāties biļetes izdevīgāk ar Lux Express akcijas kodu. Izmanto šo akciju un pērc ceļojuma braucienu par izdevīgu cenu jau šodien.

Lux Express ir starptautisks autobusu operators Baltijas reģionā, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs. Galvenie virzieni ir Sanktpēterburga, Tallina, Rīga, Viļņa un Varšava. Uzņēmums darbojas starptautiskos un Igaunijas iekšējos maršrutos. Lux Express piedāvā autobusu servisus kā Lux Express, Lux Express Lounge, Lux Express Special, Lux Mini un Simple Express zīmoliem.

Maršruti:

Rīga <-> Tallina
Rīga <-> Tartu
Rīga <->Pērnava

Ceļojuma laiks:

2022.g. 5. decembris – 2023.g. 28. februāris (izņemot 23.12.–02.01.23.)

LUX Express akcijas kods:

1advent

Lux Express akcijas ilgums:

līdz 2022.g. 3. decembrim

Akcijas noteikumi: 

  • Lai iegādātos īpašā piedāvājuma biļeti, atlasiet attiecīgās pieturvietas ceļojumu meklētājā vietnē luxexpress.eu vai viedtālruņu lietotnē, un ievadiet akcijas kodu. Pēc tam izvēlieties attiecīgo ceļojumu. Atlaide tiek piemērota automātiski.
  • Kampaņas biļetes nevar atgriezt.
  • Mainot kampaņas biļeti, pasažierim jāmaksā cenas starpība starp sākotnējo un jauno biļeti.
  • Kampaņas biļetes nevar apmainīt pret citu atlaižu kategorijas biļetēm.
  • Kampaņas biļetes netiek pieņemtas uzgaidāmās telpas Relax krēsliem.
  • Kampaņas biļetes var nopirkt tikai Lux Express biļešu pārdošanas sistēmā – tīmekļa vietnē vai mobilajā lietotnē.

LUX EXPRESS atlaižu kods 2022

Kur rezervēt?

luxexpress.eu

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD  nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.