LUX EXPRESS atlaižu kods: braucieni par €9 (VASARA)

14. jūnijs, 2022

LUX EXPRESS atlaižu kods! Atrodi lētākos braucienus no Rīgas ar Lux Express. Rezervē biļeti par labāko cenu, braucieni no Rīgas vasarā tikai par 9 EUR vienā virzienā. Izmanto iespēju iegādāties biļetes izdevīgāk ar Lux Express akcijas kodu. Izmanto šo akciju un pērc ceļojuma braucienu par izdevīgu cenu jau šodien.

Lux Express ir starptautisks autobusu operators Baltijas reģionā, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs. Galvenie virzieni ir Sanktpēterburga, Tallina, Rīga, Viļņa un Varšava. Uzņēmums darbojas starptautiskos un Igaunijas iekšējos maršrutos. Lux Express piedāvā autobusu servisus kā Lux Express, Lux Express Lounge, Lux Express Special, Lux Mini un Simple Express zīmoliem.

Maršruti:

Rīga – Tartu
Rīga – Pērnava
Rīga – Viļņa
Tallina – Rīga
Viļņa – Rīga
Pērnava – Rīga
Tartu – Rīga

Ceļojuma laiks:

2022.g. 15. jūnijs – 31. augusts

Lux Express akcijas ilgums:

līdz 2022.g. 14. jūnijam

LUX EXPRESS atlaižu kods:

summer2022

lux express atlaižu kods 2022

Akcijas noteikumi: 

  • Akcijas biļetes var nebūt pieejamas svētkos un citos augsta pieprasījuma periodos un maršrutos; 
  • Vārdu, uzvārdu, izbraukšanas datumu un laiku akcijas biļetēs ir iespējams mainīt līdz izbraukšanas brīdim – šajā gadījumā jāsedz cenas starpība starp akcijas biļeti un jauno biļeti; 
  • Akcijas biļetes nav iespējams atgriezt; 
  • Akcijas biļetes nav iespējams mainīt pret citām akcijas biļetēm; 
  • Akcijas cena neattiecas uz sēdvietām Lux Express Lounge zonā; 
  • Akcijas cena ir spēkā ierobežotam vietu skaitam katrā braucienā.

Kur rezervēt?

LUX EXPRESS

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD  nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.