LUX EXPRESS atlaižu kods: braucieni ar 50% atlaidi

10. marts, 2020

LUX EXPRESS atlaižu kods! Atrodi lētākos braucienus no Rīgas ar Lux Express. Rezervē biļeti par labāko cenu, braucieni no Rīgas ar 50% atlaidi. Izmanto iespēju iegādāties biļetes izdevīgāk ar Lux Express akcijas kodu. Izmanto šo akciju un pērc ceļojuma braucienu par izdevīgu cenu jau šodien.

Lux Express ir starptautisks autobusu operators Baltijas reģionā, kas piedāvā savus pakalpojumus 7 valstīs. Galvenie virzieni ir Sanktpēterburga, Tallina, Rīga, Viļņa un Varšava. Uzņēmums darbojas starptautiskos un Igaunijas iekšējos maršrutos. Lux Express piedāvā autobusu servisus kā Lux Express, Lux Express Lounge, Lux Express Special, Lux Mini un Simple Express zīmoliem.

Maršruti no Rīgas:

Visi straptautiskie maršruti, tai skaitā galamērķi:
Viļņa
Tallina
Pērnava
Minska
Varšava
Sanktpēterburga
Maskava

Ceļojuma laiks:

no 2020.g. 16. marts – 14. jūnijs

Lux Express akcijas ilgums:

līdz 2020.g. 10. martam

LUX EXPRESS atlaižu kods:

8MARTS

LUX EXPRESS atlaižu kods 2020

Akcijas noteikumi: 

  • Akcijas biļetes var nebūt pieejamas svētkos un citos augsta pieprasījuma periodos un maršrutos; 
  • Vārdu, uzvārdu, izbraukšanas datumu un laiku akcijas biļetēs ir iespējams mainīt līdz izbraukšanas brīdim – šajā gadījumā jāsedz cenas starpība starp akcijas biļeti un jauno biļeti; 
  • Akcijas biļetes nav iespējams atgriezt; 
  • Akcijas biļetes nav iespējams mainīt pret citām akcijas biļetēm; 
  • Akcijas cena neattiecas uz sēdvietām Lux Express Lounge zonā; 
  • Akcijas cena ir spēkā ierobežotam vietu skaitam katrā braucienā.

 

Kur rezervēt?

LUX EXPRESS

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.

Ietaupi naudu ar bezmaksas debetkarti:

Debetkarte Revolut vai Monese bez maksas? Izklausās pārāk labi, lai būtu patiesība, bet tici vai nē, tas pastāv jau gadiem ilgi. Tas noteikti Tev palīdzēs ietaupīt finanšu līdzekļus nākamajiem ceļojumiem. Abas šīs debetkartes ir lieliska izvēle ceļotājiem, saņem BEZ MAKSAS REVOLUT karti + 5 EUR bonusu vai arī MONESE karti + 20 EUR bonusu.