airBaltic atklāj jūnija iecienītākos galamērķus no Rīgas

20. maijs, 2024

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka pasažieru iecienītākie galamērķi jūnijā no Rīgas ir Piza, Saloniki un Brisele. Balstoties uz biļešu pārdošanas un ceļošanas paradumu datiem, lidsabiedrība ir izveidojusi daudzveidīgu galamērķu klāstu, kas 2024. gada jūnijā kļūst arvien populārāki ceļotāju vidū.

airBaltic lidojumus no Rīgas uz Pizu un Salonikiem veic divas reizes nedēļā, bet uz Briseli līdz pat divām reizēm dienā. Papildus šiem galamērķiem arī Neapole, Reikjavīka, Priština un Billunda ir starp iecienītākajiem airBaltic maršrutiem no Rīgas jūnijā. Šovasar ceļotāju vēlmes liecina par pieaugošu interesi par galamērķiem, kas piedāvā gan kultūras un atpūtas, gan biznesa iespējas.

airBaltic piedāvā biļetes gan Ekonomiskajā, gan Biznesa klasēBiznesa klases piedāvā pilna servisa biļešu komplektu, kas iekļauj tādas priekšrocības kā prioritāra reģistrēšanās un iekāpšana, sēdvieta biznesa klasē salona priekšpusē ar papildu brīvu sēdvietu, šādi gūstot lielāku privātumu, kā arī trīs ēdienu maltīte, neierobežota dzērienu izvēle un ātrāka izkāpšana no lidmašīnas pēc ielidošanas galamērķi.

2024. gadā airBaltic paplašināja savu maršrutu tīklu, paziņojot par 17 jauniem maršrutiem – astoņos no Latvijas, četros no Igaunijas, četros no Lietuvas un vienā no Somijas, nodrošinot savienojamību uz un no visām savām bāzēm nekā jebkad iepriekš. Lidsabiedrība reģionam nodrošina būtisku savienojumu ar pārējo Eiropu, kā arī vienas pārsēšanās savienojumus uz vairāk nekā 250 galamērķiem visā pasaulē, pateicoties ap 20 tās sadarbības partneriem.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 130 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas, Tamperes un sezonāli no Grankanārijas, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 47 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBalticdivus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBalticDaudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.