airBaltic populārākie galamērķi janvārī – TENERIFE, DUBAIJA un PARĪZE

16. februāris, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņo, ka populārākie galamērķi no Rīgas janvārī bijuši Tenerife, Dubaija un Parīze, ar mērķi pasažieriem nodrošināt ērtas un plašas ceļojumu iespējas. Tāpat arī Kopenhāgena, Amsterdama, Oslo un Helsinki joprojām atrodas starp uzņēmuma pieprasītākajiem maršrutiem.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Šobrīd mēs dzīvojam labvēlīgā situācijā, kurā pandēmijas klātbūtne vairs neierobežo ceļošanas iespējas un aizvien vairāk pasažieru savus ceļojumus plāno līdz pat diviem un vairāk mēnešiem uz priekšu.”

“Parasti šajā gada laikā novērojam krietni lielāku pieprasījumu pēc siltiem un saulainiem atpūtas galamērķiem, taču arī skaistas Eiropas pilsētas tiek bieži apmeklētas. Mūsu populārākie galamērķi janvārī atspoguļo airBaltic maršrutu tīkla daudzveidību, kā arī pieejamu cenu, kvalitatīvu apkalpošanu un ērtas savienojamības iespējas no Rīgas,” piebilst Gauss.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 200 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 39 Airbus A220-300 lidmašīnām. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,96% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,04%.

Aviācijas nozare netieši nodrošina gandrīz 30 000 darbavietu Latvijā, miljoniem cilvēku Rīgu izmanto kā tranzīta maršrutu, bet vēl vairāk cilvēku ierodas Latvijā. Katru gadu ārvalstu tūristi Latvijā iztērē vairāk nekā 750 miljonus eiro. Papildu informācija atrodama: https://blog.airbaltic.com/lv/airbaltic-ieguvums-latvijas-ekonomikai/.