Ekskursijas GETYOURGUIDE Melnā Piektdiena: tūres līdz 50% lētāk

23. novembra, 2022

Ekskursijas GETYOURGUIDE Melnā Piektdiena: tūres līdz 50% lētāk. Dodies neaizmirstamos piedzīvojumos jebkurā no pasaules vietām kopā ar GetYourGuide.

GET YOUR GUIDE – Rezervē ekskursijas un aktivitātes pasaulē lielākajā tiešsaistes platformā. Labākā izvēle un zemākās cenas.

GetYourGuide ir Berlīnē bāzēta tiešsaistes ceļojumu aģentūra, kas saved kopā ceļotājus ar ekskursiju pakalpojuma sniedzējiem. Tam var piekļūt, izmantojot interneta vietni www.getyourguide.com un mobilo lietotni iOS un Android ierīcēm.

GETYOURGUIDE akcijas pārdošanas periods:

līdz 28. novembrim

Ekskursijas GETYOURGUIDE Melnā Piektdiena

Kur iegādāties GetYourGuide ekskursijas?

GETYOURGUIDE.COM

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.