Ekskursijas GETYOURGUIDE Melnā Piektdiena: tūres līdz 50% lētāk

23. novembris, 2023

Ekskursijas GETYOURGUIDE Melnā Piektdiena: tūres līdz 50% lētāk. Dodies neaizmirstamos piedzīvojumos jebkurā no pasaules vietām kopā ar GetYourGuide.

GET YOUR GUIDE – Rezervē ekskursijas un aktivitātes pasaulē lielākajā tiešsaistes platformā. Labākā izvēle un zemākās cenas.

GetYourGuide ir Berlīnē bāzēta tiešsaistes ceļojumu aģentūra, kas saved kopā ceļotājus ar ekskursiju pakalpojuma sniedzējiem. Tam var piekļūt, izmantojot interneta vietni www.getyourguide.com un mobilo lietotni iOS un Android ierīcēm.

GETYOURGUIDE akcijas pārdošanas periods:

līdz 27. novembrim

getyourguide melnā piektdiena akcija 2023

Kur iegādāties GetYourGuide ekskursijas?

GETYOURGUIDE.COM

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Ceļo ar Luminor Black 

Ceļojumu apdrošināšana, pirkumu apdrošināšana, skaidras naudas izņemšana no bankomātiem visā pasaulē! Izbaudi kartes priekšrocības arī tad, ja esi izvēlējies Luminor Black bez kredītlimita. Skaidras naudas izņemšanas limiti un apdrošināšanas noteikumi luminor.lv.

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com