CityBee auto noma + 5 EUR atlaižu kods

19. oktobris, 2019

Reģistrējies un CityBee atlaižu kods 5 EUR vērtībā tavam pirmajam braucienam! Jaunienācējs Latvijas tirgū – koplietošanas uzņēmums “CityBee”, kas ir viens no lielākajiem koplietošanas uzņēmumiem Austrumeiropā un Baltijā, no 1. oktobra paplašinājis darbību Latvijā, uzsākot koplietošanas automašīnu nomu Rīgā. Sākotnēji autoparku veidos 300 automašīnas, bet pakāpeniski to skaits tiks palielināts.

“CityBee” plašākam cilvēku lokam pazīstams ar šī gada pavasari, kad parādījās iespēja nomāt kravas automašīnas “Fiat Ducato”. Vasarā tika uzsākta 500 elektrisko skrejriteņu noma Rīgā un Jūrmalā. Šobrīd uzņēmums sper nozīmīgu soli attīstībā un uzsāk vieglo automašīnu nomu.

Izpētot rīdzinieku braukšanas paradumus, «CityBee» Latvijā izvēlējies nomai piedāvāt kompaktās «Fiat 500» automašīnas, kā arī «Toyota Corolla».

Egija Gailuma, «CityBee Latvija» vadītāja, iepriekš norādīja: «Ienākšana Latvijā vieglo automašīnu koplietošanas segmentā ir nozīmīgs solis mūsu attīstībā un paver jaunus izaicinājumus. Koplietošanas automašīnu tirgus Latvijā pieaug un tam ir augsts nākotnes potenciāls.»

«Fiat 500» izvēlēts savu īpašību dēļ – tas ir dinamisks, praktisks (viegli novietot auto stāvvietā, manevrēt pilsētas satiksmē) pilsētas auto ar modernām drošības sistēmām. Piegādi Latvijas tirgum veic «Autobrava», kas ir oficiālais Fiat pārstāvis Latvijā.

«CityBee» ir investīciju uzņēmuma «Modus Group» projekts. «Modus Group» specializējas finansējuma piesaistē autobūves nozarei, atjaunojamās enerģijas un nekustamā īpašuma projektiem.

citybee atlaižu kods 2020

 

Kā iegūt CityBee akcijas kodu un 5 EUR atlaidi:

1. Lejupielādējiet CityBee aplikāciju un reģistrējieties.
2. Ievadiet kodu RV46L (CityBee promo kods)
3. Dodieties braucienā.

Links: https://invite.citybee.lv/RV46L

 

Citybee cenas ir ļoti demokrātiskas, šeit minēts CityBee auto nomas izcenojumi:

citybee auto noma