LAST MINUTE! Lēti lidojumi uz BARSELONU no Rīgas par €58 turp-atpakaļ

20. maijs, 2024

Lēti lidojumi uz BARSELONU no Rīgas sākot no €58 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Ryanair / Buzz! Atrodi lētākos lidojumus uz Barselonu, Spāniju un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes cena sākot no 58 EUR abos virzienos.

Barselona ir pilsēta Spānijas ziemeļaustrumos Vidusjūras krastā. Tas ir Katalonijas dministratīvais centrs un novada apdzīvotākā pilsēta; kā arī visas valsts otra apdzīvotākā pilsēta pēc Madrides. Galvenais Katalonijas ekonomiskais un kultūras centrs. Barselona slavena ar savdabīgā arhitekta Antonio Gaudí darbiem. Pazīstama ar savu futbola komandu FC Barcelona. Netālu no pilsētas atrodas Circuit de Catalunya — Formula 1 Spānijas GP trase.

Maršruts:

Rīga – Brisele – Barselona – Rīga

NB! Ņem vērā, ka turpceļā lidojums Rīga – Brisele – Barselona nav savienotais reiss, bet gan 2 neatkarīgi lidojumi

Lidojumu datumi:

2024.g. 28. maijs – 5. jūnijs

Piemērs:

Rīga – Brisele (28.05., 14 EUR)

riga brisele

Brisele – Barselona (28.05., 14 EUR vai 15 EUR)

brisele barselona

Barselona – Rīga (05.06., 30 EUR)

barselona rīga

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā cenā iekļauta tikai rokas soma 40 x 20 x 25cm.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com