Lēti lidojumi uz Bosniju un Hercegovinu no Rīgas par €153 turp-atpakaļ ar Lufthansa

31. janvāris, 2024

Lēti lidojumi uz Bosniju un Hercegovinu no Rīgas par €153 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Lufthansa. Atrodi lētākos lidojumus uz Sarajevu un rezervē biļeti par labāko cenu. Piedāvājums sākot no 153 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad!

Sarajeva ir Bosnijas un Hercegovinas galvaspilsēta un lielākā pilsēta. Tā atrodas valsts centrā, Miljackas upes krastā. Pilsētā dzīvo vairāk nekā 275 000 cilvēku. Sarajeva ir ļoti sena pilsēta, kas datēta ar 15. gadsimtu. To dibināja Osmaņu turki, un tā kalpoja par Osmaņu provinces Bosnijas galvaspilsētu gadsimtiem ilgi. 1878. gadā Bosnija tika anektēta Austrija-Ungārijai, un Sarajeva kļuva par lielu pilsētu Austroungārijas impērijā.

1914. gadā Austrijas-Ungārijas erchercoga Franča Ferdinanda slepkavība Sarajevā izraisīja Pirmā pasaules kara sākumu. Pilsēta tika smagi izpostīta kara laikā, un tā cieta vēl vairākos bojājumus Bosnijas karā 1990. gados. Mūsdienās Sarajeva ir spilgta un kosmopolītiska pilsēta. Tajā dzīvo daudzveidīga bosniešu, serbu, horvātu un citu etnisko grupu iedzīvotāju. Pilsēta ir nozīmīgs kultūras un tirdzniecības centrs, un tā ir populārs tūristu galamērķis.

Dažas no populārākajām tūristu apskates vietām Sarajevā ir:

  • Baščaršija: Sarajevas vecā tirgu rajons, kas ir UNESCO Pasaules mantojuma vieta.
  • Gazi Husrev-beg mošeja: lielākā mošeja Sarajevā un viena no svarīgākajām mošejām Bosnijā un Hercegovinā.
  • Sarajevas tunelis: tunelis, kas tika uzbūvēts Bosnijas kara laikā, lai ļautu cilvēkiem ceļot starp aplenkto pilsētu un ārpasauli.
  • Vrelo Bosne: skaista avota un parka teritorija, kas atrodas tieši ārpus Sarajevas.

Maršruts:

Rīga Sarajeva – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. aprīlis

Piemēri:

03. – 09.04. (153 EUR)
03. – 10.04. (153 EUR)
10. – 17.04. (153 EUR)
16. – 24.04. (153 EUR)
18. – 25.04. (153 EUR)
23. – 29.04. (153 EUR)

Lēti lidojumi uz Bosniju un Hercegovinu no Rīgas

Kur iegādāties aviobiļetes?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Katrs Ekonomiskās servisa klases pasažieris drīkst ceļot ar vienu rokas bagāžas vienību (55x40x23 cm) un vienu personīgo mantu (30x40x10 cm). Kopējais rokas bagāžas svars nedrīkst pārsniegt 8 kilogramus.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.