Carguru atlaižu kods: 10 EUR

23. decembris, 2021

Reģistrējies un Carguru atlaižu kods 10 EUR vērtībā tavam pirmajam braucienam!

Carguru ir pirmais Latvijas automašīnu koplietošanas pakalpojums (car sharing). Lietošanas maksā ir iekļautas pilnīgi visas izmaksas, tostarp degviela, autostāvvieta un apdrošināšana. Visas darbības, tostarp reģistrācija, automašīnas atvēršana un aizvēršana, tiek veiktas, izmantojot Carguru mobilo lietotni.

Carguru atlaižu kods:

dMIBpYt

Izmantojot promo kodu dMIBpYt Carguru lietotnē, Tu saņemsi  50% atlaidi jebkuram braucienam (atlaide ir ierobežota līdz 10 EUR). Kods ir jāpiemēro pirms pirmās nomas sākuma.

Brauc. Atstāj. Atkārto.

1. Iespēja ietaupīt
Carguru lietotāji iegūst iespēju izmantot transportu efektīvāk un izdevīgāk ģimenes vai uzņēmuma budžetam. Jums vairs nevajag tērēt naudu, lai uzturētu automašīnu, kas lielāko daļu laika netiek izmantota.
2. Komforts un efektivitāte
Carguru klientiem nav jāuztraucas par saistībām pret banku, dārgām autostāvvietām, degvielu, apdrošināšanu, rindām autoservisā un vienmēr augošajiem nodokļiem. Par to visu parūpēsies Carguru!
3. Videi draudzīgs
Ikviens Carguru lietotājs dod ieguldījumu, lai apkārtējā vide būtu tīrāka un mums pieejamie resursi tiktu izmantoti efektīvāk. Rezultātā ieguvēji ir visi pilsētas iedzīvotāji, neatkarīgi no tā, vai viņi ir Carguru klienti vai nē!

Carguru modeļu cenas

carguru cenas

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var izmantot pakalpojumu?

Rīcībspējīga fiziskā persona, kas ir sasniegusi 21 gada vecumu, kam ir B kategorijas vadītāja apliecība un braukšanas stāžs nav mazāks par 2 gadiem. Pirms izmantot pakalpojumu, lietotājam ikreiz jāpārliecinās par to, ka uz maksājuma kartes, kas ir piesaistīta kontam, ir pietiekoši daudz līdzekļu brauciena apmaksai.

Kas ir iekļauts nomas maksā?

Nomas maksa iekļauj pilnīgi visas ar automašīnas uzturēšanu saistītās izmaksas. Tā ir OCTA/KASKO apdrošināšana, regulāra tehniskā apskate, nodokļi, autostāvvietas Rīgas ielās (tostarp centrā un vecpilsētā), benzīns, apkope, regulāra automobiļa mazgāšana un riepu nomaiņa.

Vai drīkst izbraukt ārpus Latvijas?

Nē. Izbraukt ārpus Latvijas ir aizliegts. Ir iespējami izņēmumi, iepriekš saskaņojot braucienu ar Carguru.

Vai var izbraukt ārpus Rīgas?

Nomas laikā Jūs varat pārvietoties Latvijas robežās. Tomēr pabeigt nomu ir atļauts speciālās atļautās zonās, kuras Jūs varat redzēt aplikācijā. Pabeidzot nomu ir jāievēro ceļu satiksmes noteikumi un Carguru noteikumi https://carguru.lv/information/parkings

 

Pārējie jautājumi un atbildes meklējami ŠEIT

Saņem līdz pat 10 EUR atlaidi, Carguru Promo Kods – dMIBpYt

carguru atlaižu kods 2022