REVOLUT karte LATVIJĀ: BEZ MAKSAS!

23. jūlijs, 2022

TravelFree.lv ir apņēmies publicēt labākos ceļojumu piedāvājumus jums, bet Revolut – globālās digitālās bankas alternatīva – ir apņēmusies ietaupīt nopelnītos eiro, kamēr jūs baudāt savu ceļojumu ārzemēs. Revolut Latvijā – iesaku ikvienam, kas ceļo!

Revolut karte ir digitāla alternatīva bankai, piedāvājot pakalpojumus, ko jūs varētu sagaidīt no vienas naudas konta lietojumprogrammas, lai veiktu ne tikai personīgo finanšu, bet arī biznesa transakciju un konta pārvaldību. Tomēr, atšķirībā no tradicionālajām bankām, Revolut ir īpaši piemērots cilvēkiem ar digitālo dzīvesveidu, kas daudz ceļo vai vienkārši vēlas brīvību no bankām.

Kāpēc tieši Revolut karte?

 • Bezmaksas bezkontakta MasterCard vai VISA debetkarte – izmantojiet to pasūtot pēc reģistrēšanās.
 • izdevīgi valūtas kursi (daudz labāki, kā bankām, ko vairums lieto ikdienā).
 • Tai nav ikmēneša maksas, tātad to vari izmantot par brīvu, nemaksājot par to.
 • Naudas izmaksa 200 eiro mēnesī starptautiskos bankomātos par brīvu. Aizmirstiet par mēģinājumu atrast “pareizo” bankomātu. Variet izņemt no jebkura bankomāta, kas atbalsta VISA vai MasterCard (atkarīgs no kartes)
 • Ceļojumu apdrošināšana tālrunī? Jā, pavisam nopietni! Nav slēptu maksu, sākot no 1 EUR dienā, visā pasaulē, viegli pievienot draugus un ģimenes locekļus.
 • Godalgotā iOS un Android lietotne.
 •  Nekavējoties nosūtiet naudu vai lūgums no draugiem to atsūtīt, nospiežot tikai vienu taustiņu. Revolut lietotājiem tas viss ir bez maksas.
 • Pārsūtiet naudu uz ārzemēm 24 valūtās ar starpbanku maiņas kursu.
 • Google Pay / Apple Pay atbalsts (var maksāt ar telefonu).

revolut karte bez maksas latvijā

Revolut Latvijā var pasūtīt internetā, aizpildot vienkāršu pasūtījuma formu. Pasūti, spiežot uz šī linka, un saņemsi Revolut karti ar bezmaksas piegādi.

Revolut karte ar bezmaksas piegādi – Soli pa solim:

 1. Ej uz revolut.com,
 2. Ievadi savu telefona numuru;
 3. Pēc brīža tev pienāks SMS;
 4. SMS būs links uz Revolut aplikāciju – ielādē to savā telefonā un reģistrējies (turpat aplikācijā);

Karti ar bezmaksas piegādi var saņemt tikai tie, kam iepriekš nav bijis Revolut, un tikai pasūtot savu pirmo Revolut karti.

Kur rezervēt Revolut karti?

REVOLUT

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.