LAST MINUTE! Lidojumi uz KRĒTU no Rīgas par €99 turp-atpakaļ

26. augusts, 2021

Pēdējā brīža piedāvājums: lēti lidojumi uz KRĒTU no Rīgas par €99 turp-atpakaļ ar aviokompāniju SmartLynx Airlines! Atrodi lētākos lidojumus uz KRĒTU un rezervē biļeti par labāko cenu. Aviobiļetes izmaksā no 99 EUR abos virzienos.

Krēta ir lielākā un apdzīvotākā Grieķijas un piektā lielākā sala Vidusjūrā, pēc Sicīlijas, Sardīnijas, Kipras un Korsikas. Salas lielākā pilsēta un Krētas perifērijas administratīvais centrs ir Iraklija, tā atrodas salas centrālajā daļā. Liela daļa Grieķijas ekonomijas koncentrēta tieši Krētā. Tai ir arī savs grieķu valodas dialekts, dzeja un mūzika. Krēta bija Mīnojas civilizācijas centrs (~3000.g. – 1400.g p.m.ē.), kas pašlaik tiek uzskatīta par vecāko reģistrēto Eiropas civilizāciju un visticamāk gājusi bojā Teras vulkāna izvirduma laikā Santorini.

Maršruts:

Rīga – Hērakleja (Krēta) – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. augusts – septembris

Piemēri:

29.08. – 05.09. (99 EUR)
02. – 09.09. (129 EUR)

lēti lidojumi uz krētu no rīgas

Kur rezervēt?

NOVATOURS

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta 20kg nododamā bagāža + rokas bagāža.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie Refundor. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes KRĒTĀ:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.