OMIO atlaižu kods -€10 Tavam nākamajam ceļojumam!

20. jūnijs, 2022

Ja vēlies ceļot un ietaupīt finanšu līdzekļus, tad iespējams Tev noderēs Omio atlaižu kods. 10 EUR atlaide Tavam nākamajam ceļojumam, rezervējot sev lidojumu, vilciena vai autobusa biļeti. Aktivizēt Omio promo kodu iespējams, ja Tev vēl nav Omio konts.

Omio ir ērta meklēšanas platforma ceļotājiem, kuri vēlas atrast lētāko maršrutu uz vēlamo atrašanās vietu. Tā ir universāla meklētājprogramma un rezervēšanas platforma, lai iegūtu lidmašīnu, vilcienu vai autobusu biļetes. Būtībā Omio ļauj salīdzināt cenu, iespējamos maršrutus ar dažādiem transportlīdzekļiem.

Lai iegūtu 10 EUR atlaidi, tev nepieciešams reģistrējieties OMIO.COM lapā. Piereģistrējies jau tagad un ietaupi papildus naudu nākamajam braucienam.

Maršruti:

visā Eiropā un ārpus tās (Baltijā, Spānijā, Itālijā, Francijā, Lielbritānijā, Beļģijā, Centrāleiropā, Austrumeiropā utt.)

OMIO atlaižu kods:

edgp9r2k4g7j (lai iegūtu atlaides kodu, jums jāizveido verificēts lietotāja konts)

Omio Promo koda izmantošana:

Šie pamata soļi parādīs, kā pārbaudīt savu kontu un apstiprināt Omio kupona kodu.

  1. Atveriet Omio mājaslapu un noklikšķiniet uz izvēlnes labajā augšējā lapas daļā (pēc tam, kad esiet jau reģistrējies)
  2. Noklikšķiniet uz “Travel Bonus”
  3. Ja Jums nerādas automātiski 10 EUR Omio atlaižu kupons, tad ierakstiet kodu edgp9r2k4g7j un nospiediet „Apstiprināt”

Jūsu kupona kods darbojas, un jūs saņemsiet €10 ceļojumu bonusu savam kontam, kas automātiski parādīsies maksājuma lapā (atcerieties, lai saņemtu 10 EUR atlaidi, kopējai biļešu cenai ir jābūt vismaz 40 EUR vērtībā)

omio atlaižu kods 2022

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com