Lēti lidojumi uz HAVAJU SALĀM no Rīgas par €489 turp-atpakaļ

3. marta, 2022

Lēti lidojumi uz HAVAJU SALĀM no Rīgas par €489 turp-atpakaļ ar aviokompāniju Air Baltic / Condor / Alaska Airlines! Atrodi lētākos lidojumus uz Havaju salām un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 489 EUR abos virzienos.

Havaju salas ir ap 2400 km gara salu virkne (arhipelāgs) Klusajā okeānā, Polinēzijā. Tās atrodas okeāna ziemeļu daļā ap 3000 km no tuvākās kontinenta piekrastes, salas ir Havaju zemūdens grēdas virsūdens daļa.  Pirmais no eiropiešiem salas apmeklēja Džeimss Kuks 1778. gada 18. janvārī un nosauca tās par Sendviča salām (Sandwich Islands) par godu ekspedīcijas atbalstītājam Džonam Montagjū, 4. Sendvičas grāfam. Šis nosaukums tika lietots līdz 1840. gadiem, kad to aizvietoja havajiešu nosaukuma forma, kas atvasināta no galvenās arhipelāga salas Havajas. Havaju salu arhipelāgs dalās divās daļās — Vējpuses salas, kurās ietilpst lielākās un apdzīvotās salas, un Aizvēja salas, kas lielākoties ir neapdzīvotas sīkas saliņas un atoli.

Lidojumu datumi:

2022.g. maijs – jūnijs

Maršruts:

Rīga – Kahului – Rīga

Piemēri:

18.05. – 09.06.
23.05. – 09.06.

lēti lidojumi uz havaju salām no rīgas

Kur rezervēt?

SKYSCANNER

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta 23kg nododamā bagāža + 8kg rokas bagāža + ēdināšana.

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes HAVAJU SALĀS:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.