ALL INCLUSIVE ceļojums uz ĒĢIPTI no Rīgas par €468 (lidojums + 7 naktis viesnīcā + transfērs)

17. augusts, 2023

All Inclusive ceļojuma piedāvājums uz ĒĢIPTI no Rīgas par €468 (tiešais lidojums ar nododamo bagāžu + 7 naktis viesnīcā + Transfērs Ēģiptē no lidostas uz viesnīcu un atpakaļ) ar tūroperatoru Tez Tour! Dodies atpūtas ceļojumā uz Hurgadu vai Šarmelšeihu (Ēgipti) un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 468.50 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Ēģipte, oficiāli Ēģiptes Arābu Republika, ir valsts, kas aizņem Āfrikas kontinenta ziemeļaustrumu daļu, kā arī Sīnāja pussalu Vidējos Austrumos. Ap 98% ēģiptiešu ir vai nu seno ēģiptiešu pēcteči, vai to arābu pēcnācēji, kuri iekaroja Ēģipti un apmetās tajā uz dzīvi 642. gadā. Ēģiptē ir sauss klimats. Vairāk mitruma ir tikai Vidusjūras piekrastē, bet arī tur nokrišņu ir maz — līdz 800 mm gadā. Lielākā valsts teritorija saņem ne vairāk kā 500 mm nokrišņu gadā, bet dažviet tuksnesī lietus nelīst gadiem.

Maršruts:

Rīga – Hurgada / Šarm El Šeiha – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. novembris – decembris (daudzi varianti)

Attēlā dažu viesnīcu piemēri. Ja vēlies apskatīt plašāku klāstu, kā arī uzzinātu vairāk informāciju, nospiediet uz piedāvājuma saites.

ALL INCLUSIVE ceļojums uz ĒĢIPTI no Rīgas

Cenā iekļauts:

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.