Monese karte BEZ MAKSAS + €25 Bonuss Tavā kontā

18. janvāris, 2020

Monese karte BEZ MAKSAS un saņem papildus €25 bonusu jaunajā kontā? Jā, tas ir iespējams. Monese ir līdzīgs finanšu uzņēmums kā Revolut, var atvērt kontu, atsūta karti un savu kontu var pārvaldīt aplikācijā: iOS un Android. Bezmaksas konta atvēršana un papildināšana, bezmaksas kartes sūtīšana, nav ikmēneša maksa, valūtas maiņa par ‘vairumtirdzniecības’ kursu, naudas izņemšana no bankomātiem bez piemaksas.

Monese pie klientiem nonāca 2015. gadā, to dibinājis igaunis Noriss Kopels. Monese piedāvā privātpersonām izveidot bankas kontu, ar bezkontakta debetkarti. Lai atvērtu kontu, potenciālajam klientam nav nepieciešama nedz pastāvīga adrese, nedz kredītvēsture Lielbritānijā.

Kā strādā Monese karte?

Tev būs īsts eiro valūtas bankas konts, kā arī virtuāla Monese debetkarte, kas atradīsies tavā Apple Wallet. Tālāk vienkārši papildini savu Monese kontu pēc nepieciešamības un veic bezkontakta maksājumus ar virtuālo Monese karti caur Apple Pay / Google Pay, vai arī pasūti reālu Monese karti un saņem 25 EUR bonusu jaunajā kontā. Lejupielādē Monese un reģistrējies ar kodu EDGAR093 un saņem dāvanā €25 savā jaunajā kontā (10 EUR bonuss tiks saņemts papildinot savu kontu un izdarot pirmo pirkumu, papildus 15 EUR bonuss tiks saņemts līdzko tiks iztērēti 500 EUR pirkumos no šī konta).

Monese nodrošina to, ka Apple Pay eirozonas valstīs varēsi lietot bez maksas — nav uzsākšanas maksas, nav mēneša maksas, nav konta papildināšanas maksas vai komisijas maksas. Monese ir pilnībā licencēta un Eiropas savienībā reģistrēta banka, tava nauda ir pilnīgā drošībā un aizsargāta tāpat kā citās Eiropas bankās.

monese karte bez maksas

Kā sākt lietot Monese karti?

  1. Lejupielādē un ieinstalē Monese aplikāciju savā telefonā. Droši spied šo linku un lejupielādē Monese.
  2. Atver Monese aplikāciju un pirmajā solī izvēlies “Open free account” — tad tas prasīs ievadīt epasta adresi, valsti un uzaicinājuma kodu EDGAR093. Tālāk, ievadi savu telefona numuru un aizpildi personas identifikācijas soļus, kā arī izvēlies Starter plan (0€/mēnesī).
  3. Kad Monese konts ir veiksmīgi izveidots, tad Monese aplikācijā ej uz sadaļu Card un pasūti Monese karti uz savu dzīvesvietas pasta adresi. Tā ir plastikāta mastercard bankas karte — tiklīdz to saņemsi pa pastu un aktivizēsi Monese aplikācijā, tā parādīsies iespēja to pašu karti pievienot savam Apple Wallet virtuālā formā. Tajā brīdī varēsi plastikāta karti atstāt mājās plauktiņā un lietot tikai tās virtuālo versiju ar Google Pay vai Apple Pay.
  4. Kad saņem pasta vēstuli ar Monese karti un aktivizācijas kodu, tad atver Monese aplikāciju savā telefonā un aktivizē karti.
  5. Pēdējais solis ir veikt savu pirmo pirkumu. Lai to izdarītu, atver Monese aplikāciju un papildini (Add Money) savu virtuālo kontu. Ja Monese konta reģistrācijas brīdī izmantoji uzaicinājuma kodu EDGAR093, tad 48 stundu laikā tavā Monese kontā automātiski ieskaitīsies bezmaksas €10 un nākamies €15 ieskaitīsies, kad tiks iztērēti pirmie €500.