Latvijā sāk darbību TESLA OX DRIVE + Atlaižu Kods

16. jūlijs, 2022

Pavisam nesen informējām, ka Latvijā darabību uzsāk Tesla Beast koplietošanas platforma, kura piedāvā Tesla auto nomu. Ar 1. jūliju darbību uzsākusi vēl viena Tesla koplietošanas platforma – OX DRIVE. Ja dodies izbraucienā pirmo reizi – Tesla OX Drive Atlaižu Kods – HPXN5D. Atlaižu kods 4.40 EUR vērtībā.

Apvienojoties vairākiem uzņēmējiem, Latvijā izveidota pirmā TESLA automašīnu koplietošanas platforma OX DRIVE, kas savu darbu sāka 1. jūlijā. Platformas veidotāji līdz gada beigām plāno Latvijā nodrošināt koplietošanas pakalpojumu ar vismaz 130 TESLA markas automašīnām Rīgā un Jūrmalā.

tesla ox atlaižu kods 2023

Platformas izveidošanā ir ieguldīti 2,5 miljoni eiro. Atšķirībā no citām Latvijā koplietošanas transportlīdzekļu platformām OX DRIVE, palielinoties transportlīdzekļu skaitam, piedāvās arī automašīnu abonementu uz ilgāku laiku – 3, 6 vai 12 mēnešiem vai jebkurš cits klientam vēlamais laika periods. Tas nozīmē, ka uz noteiktu laiku transportlīdzeklis tiek nodots ilgtermiņa nomai. Jau šobrīd pilotprojekta ietvaros tieši šis pakalpojums bija pieprasīts.

TESLA koplietošanas platformas dibinātāji ir četri jauni uzņēmēji – Juhan Kaarma (Igaunija), Egija Gailuma (Latvija), Kristiāns Karlsons (Latvija) un Kristaps Vasiļjevs (Latvija), kuri kopā izveidojuši uzņēmumu SIA “Spaceship”.

tesla ox drive promo kods

“Latvijā un pasaulē Tesla ir simbols augstam mūsdienu tehnoloģiju sniegumam un nākotnes perspektīvai. Tāpēc arī jau idejas pirmsākumos nolēmām fokusēties uz šī zīmola automašīnām un balstīt pakalpojumu uz tā augsto kvalitāti. Pāreja uz elektromobiļiem Latvijā notiek mērķtiecīgi, tomēr automašīnu augsto cenu dēļ un ierobežotā valsts atbalsta dēļ sabiedrības vēlme pēc tām ir augstāka, nekā reāli lēmumi par pirkumu. Mūsu misija ir padarīt elektromobiļus visiem pieejamus. Mēs paredzam, ka elektromobiļu koplietošanas platforma būs ērts risinājums šai sabiedrības daļai – var lietot elektromobili ikdienā vai brīvdienās, atsakoties no tradicionālo dzinēju transportlīdzekļiem. Tesla nav standarta “auto”, bet gan zaļās domāšanas viens no simboliem, tāpēc arī prognozējam augstu pieprasījumu šai pakalpojuma un biznesa nišai,” stāsta Egija Gailuma, OX DRIVE līdzdibinātāja.

OX DRIVE Atlaižu Kods – HPXN5D

OX Drive Atlaižu kods