Lidojumi: Covid tests, ierobežojumi?

3. janvāris, 2022

Kur meklēt informāciju, ja lido un nezini kādi ir galamērķa ierobežojumi, kā arī vai ir nepieciešams Covid tests? Iepazīties ar informāciju par dažādās valstīs noteiktajiem ieceļošanas ierobežojumiem un citu aktuālo informāciju par attiecīgo valsti var Ārlietu Ministrijas mājas lapā par ceļojumu brīdinājumiem vai portālā Re-open EU. Ja nepieciešama detalizētāka informācija par ieceļošanas un uzturēšanās nosacījumiem, labāk tad sazināties ar Latvijā akreditēto attiecīgās valsts pārstāvniecību.

Šoreiz sīkāk aplūkosim Re-open EU, kur iespējams iegūt informāciju par noteikumiem ieceļošanai konkrētā valstī no ES dalībvalsts vai Šengenas asociētās valsts. Varēsi uzzināt kādi ir obligātie ceļošanas dokumenti.

“Re-open EU” sniedz informāciju par dažādiem spēkā esošajiem pasākumiem, tostarp par karantīnas un testēšanas prasībām ceļotājiem, ES digitālo Covid sertifikātu, kas palīdzēs jums īstenot savas tiesības uz brīvu pārvietošanos, un mobilajām koronavīrusa kontaktu izsekošanas un brīdināšanas lietotnēm. Informācija tiek bieži atjaunināta un pieejama 24 valodās. Tas palīdzēs jums plānot savu ceļojumu pa Eiropu, vienlaikus saglabājot drošību un veselību.

Der zināt, ka “Re-open EU” izmanto Eiropas Komisijas mašīntulkošanas dienestu eTranslation, lai nodrošinātu ātri atjauninātu saturu visās valodās. Lai gan viņi cenšas nepārtraukti uzlabot lietotāju pieredzi, mašīntulkošana ne vienmēr var būt 100 % precīza.

lidojumi covid ierobežojumi tests