Fiqsy elektriskie skrejriteņi. Nokļūsti tur, kur vajag ātri un ērti!

2. jūlijs, 2020

Fiqsy elektriskie skrejriteņi. Nokļūsti tur, kur vajag ātri un ērti!

Fiqsy – inovatīvs latviešu start-up. Fiqsy stāsts sākās 2018.gada rudenī, kad kompānijas īpašnieks Māris Avotiņš kopā ar dēlu Jēkabu bija devušies iegādāties bērnam skūteri. Veikalā izvēloties vispiemērotāko, abi sastapās ne tikai ar ne ar kājminamiem skrejriteņiem, bet arī ar jaunu fenomenu – elektroskūteri, kas tēvu un dēlu fascinēja. Šo skūteru ērtums un parocīgums bija atslēga Māra idejai par pašu veidotu start-up, kas vēlāk attīstījās skūteru nomas uzņēmumā Fiqsy!

Jau pavisam drīz Fiqsy papildinās arī savu pakalpojumu klāstu, piedāvājot rīdziniekiem nomāt kādu no 100 elektriskajām Renault Zoe automašīnām, kuras iegādātas piesaistot ALTUM finansējumu vairāk nekā 2 miljonu apmērā!

Tādā veidā kompānija kļūs par lielāko koplietošanas servisu Baltijā elektroauto segmentā un popularizēs dabai draudzīgāku pārvietošanās veidu Latvijā!

Īpašais piedāvājums ikvienam

Fiqsy atlaižu kods “I03HAN7” un brauc, nemaksājot par skrejriteņa paņemšanu!

https://www.fiqsy.com/set-coupon?code=I03HAN7

Fiqsy promo kods 2020

Fiqsy skrejriteņa izmaksas ir Atslēgšana 1 EUR + 0.10 EUR par 1 min.

KĀ LIETOT FIQSY

1. Atver Fiqsy lietotni

Lejupielādē Fiqsy aplikāciju sava telefona App Store vai Google Play Store. Kad tā ir ielādēta, izlasi ievadu ar īsu pamācību un reģistrējies, lai varētu braukt!

2. Atrodi Fiqsy kartē

Atrodi tuvāko Fiqsy elektrisko skrejriteni aplikācijā redzamajā kartē. Pārliecinies, ka baterija ir pietiekami uzlādēta Tavam plānotajam ceļojumam. Dodies pēc sava Fiqsy.

3. Noskenē vai ievadi kodu

Lai sāktu izmantot Fiqsy, nostājies blakus skrejritenim, noskenē QR kodu vai ievadi kodu manuāli.

4. Sāc braukt

Pacel skrejriteņa kājiņu. Lai uzsāktu kustību, ar vienu kāju nostājies uz Fiqsy, ar otru atsperies. Lai turpinātu braukt, ar īkšķi nospied un turi “gāzi”. Braucot turi abas kājas uz Fiqsy pamatnes.

5. Bremzē

Lai samazinātu ātrumu un apstātos, atlaid “gāzi” un lēnām spied bremzi. Drošības pēc, turi abas kājas uz pamatnes.

6. Kur braukt

Brauc tikai pa veloceliņiem un gājēju ietvēm, pēc iespējas vairāk izmantojot veloceliņus. Nekad nebrauc pa auto brauktuvi. Vienmēr cieni gājējus un citus satiksmes dalībniekus!

Kā lietot Fiqsy elektrisko skrejriteni?