airBaltic saņem 2023. gada APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā

26. maijs, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 24. maijā, saņēma 2023. gada APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā (APEX Passenger Choice Award of Best Cabin Service in Europe), atzinīgi novērtējot lidsabiedrības apkalpošanu lidojumu laikā.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Esmu pateicīgs un lepns par airBaltic komandas ieguldīto darbu un centību, kā rezultātā mūsu apkalpošana lidmašīnās ir guvusi atzinību starptautiskā mērogā. Tas parāda, ka esam uz pareizā ceļa, un motivē mūs censties vēl vairāk, turpinot attīstīt mūsu lidojumu laikā piedāvātos pakalpojumus.”

“Visas airBaltic komandas vārdā es pateicos mūsu pasažieriem un APEX komandai par šo augsto atzinību,” piebilda Martins Gauss.

“Ar vairāk nekā vienu miljonu pasažieru balsu airBaltic izcilā atzinība par 2023. gada labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā ir apliecinājums lidsabiedrības augstvērtīgajām produktu inovācijām un kvalitatīvajam servisam,” norāda APEX izpilddirektors Dr. Džo Līders (Dr. Joe Leader). “Augstais pasažieru vērtējums liecina, ka profesionālie airBaltic stjuarti apvieno Baltijas valstu gara siltumu ar profesionalitāti, pārvēršot vienkāršus lidojumus neaizmirstamos ceļojumos.”

Balva tika pasniegta īpašā ceremonijā pasākuma Future Travel Experience EMEA, Ancillary & Retailing ietvaros, kas šonedēļ norisinās Dublinā, Īrijā. airBaltic komandas vārdā prestižo balvu saņēma airBaltic stjuartu vadības viceprezidente Ingūna Andže.

APEX Pasažieru izvēles balva ir viena no prestižākajām balvām, ko lidsabiedrība var saņemt kā atzinību par pasaulē labākajiem sasniegumiem salona apkalpošanas, sēdekļu komforta, izklaides un citās jomās.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) savieno Baltijas reģionu ar vairāk nekā 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. Pēdējos 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu, rentablu un starptautiski cienījamu lidsabiedrību, kas nodarbina ap 2 300 darbinieku. airBaltic ir visatpazīstamākais Latvijas starptautiskais zīmols un nodrošina vairāk nekā 2,5% no Latvijas IKP. airBaltic veic lidojumus ar 41 Airbus A220-300 lidmašīnu. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. Skytrax piešķīrusi Latvijas lidsabiedrībai airBaltic piecu zvaigžņu COVID-19 drošības reitingu un 2022. gada Labākās lidsabiedrības Austrumeiropā balvu. Papildus tam lidsabiedrību drošības, piedāvājuma un Covid-19 novērtēšanas aģentūra Airlineratings.com iekļāvusi airBaltic starp TOP 20 pasaules aviokompānijām, kas visveiksmīgāk īstenojušas Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumus. 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%.