airBaltic septembrī pārvadājusi gandrīz pusmiljonu pasažieru

10. oktobris, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic 2023. gada septembrī pārvadāja 446 300 pasažieru jeb par 32% vairāk nekā šajā pašā laika posmā pērn. Tādējādi pat pēc vasaras sezonas beigām viena mēneša laikā joprojām ir novērojami nemainīgi līdzīgi un stabili pārvadāto pasažieru skaita rādītāji. Septembrī airBaltic veica 4 120 lidojumus, kas ir par 20% vairāk nekā pērn.

airBaltic prezidents un izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss): “Mēs redzam, ka arvien vairāk cilvēku izvēlas airBaltic kā iecienītāko lidsabiedrību, tādējādi nodrošinot nepārtrauktu pasažieru skaita pieaugumu visa septembra laikā salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu. Otro mēnesi pēc kārtas vienā mēnesī esam apkalpojuši gandrīz pusmiljonu pasažieru, kas liecina, ka tuvojamies šā gada jūlijā sasniegtajiem rezultātiem, kas bija vieni no augstākajiem airBaltic vēsturē. Turklāt regulāra jaunu maršrutu pievienošana visos mūsu vietējos tirgos ceļotājiem rada ievērojamu interesi, kā arī piedāvā plašu ceļošanas iespēju klāstu.”

Septembris, 2023 Septembris, 2022 Izmaiņas
Pasažieru skaits 446 300 337 900 +32%
Lidojumu skaits 4 120 3 420 +20%

Šogad airBaltic pārvadājusi vairāk nekā 3 miljonus pasažieru, kuru skaits kopā sasniedza 3 446 700.

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 27 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 400 darbinieku. airBaltic flotē ir 44 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.