airBaltic uzsāk lidojumus no Tamperes uz četriem jauniem galamērķiem

5. decembris, 2023

Latvijas lidsabiedrība airBaltic paziņojusi par 2023. gada ziemas sezonas sākšanu, uzsākot lidojumus no Tamperes uz četriem jauniem galamērķiem. Šajā ziemas sezonā airBaltic piedāvās lidojumus jaunos maršrutos uz Tenerifi (Spānija), Grankanāriju (Spānija) un Tallinu (Igaunija), kā arī pirmoreiz iekšzemes maršrutā no Tamperes uz Kitili Somijā.

airBaltic maršrutu tīkla pārvaldes vecākais viceprezidents Tomass Ramdāls (Thomas Ramdahl) norāda: “Tampere ir viena no airBaltic bāzes pilsētām, un mēs esam apņēmušies saviem pasažieriem nodrošināt nevainojamu ceļošanas pieredzi, kā arī uzlabot savienojamību. Jaunie maršruti uz Tenerifi, Grankanāriju, Kitili un Tallinu sniegs pasažieriem vairāk iespēju izbaudīt siltākus laikapstākļus, iepazīt sniegotus kalnus un atpūsties pilsētā. Mēs esam pateicīgi saviem partneriem Tamperē par sadarbību, lai šī darbības paplašināšanās būtu iespējama. Tāpat arī pateicamies tiem ceļotājiem, kuri izvēlas lidot tieši ar mums.”

Finavia Tamperes lidostas vadītāja un centrālo un austrumu Somijas lidostu viceprezidente Mari Nurminena (Mari Nurminen): “Esam gandarīti par četriem jauniem airBaltic maršrutiem no Tamperes lidostas! Šie papildinājumi ne tikai piedāvā pasažieriem plašākas ceļošanas iespējas, bet arī būtiski uzlabo Tamperes globālo savienojamību. Īpaši lepojamies ar to, ka esam daļa no airBaltic pirmā iekšzemes savienojuma Somijā, ieviešot tiešu un ērtu maršrutu no Tamperes uz Kitili – tieši ziemas brīvdienu sezonas kulminācijas laikā. Jaunie maršruti apliecina mūsu veiksmīgo sadarbību un apņemšanos nodrošināt Tamperes reģionam daudzveidīgas un pieejamas ceļošanas iespējas.”

Business Tampere izpilddirektors Harri Airaksinens (Harri Airaksinen): “Grankanārija gadu no gada ir somu iecienīts galamērķis ziemas sezonā. Lieliski, ka no Tamperes-Pirkkalas lidostas turp iespējams nokļūt bez sastrēgumiem un videi draudzīgā veidā. Tas ir ģimenes tūrisma galamērķis, un šai mērķa grupai īpaši svarīga ir ceļojumu tīkla raita darbība. Es atzinīgi vērtēju arī to, ka šo maršrutu tagad piedāvā airBaltic, kas sniedz pakalpojumus no šīs lidostas. Tādējādi tiek nodrošināts ceļošanas komforts un daudzpusīgi pakalpojumi visiem pasažieriem. Mēs aicinām ceļotājus no Pirkanmā un kaimiņu reģioniem doties pretī saulei tieši no Tamperes-Pirkkalas lidostas.”

Maršruts Lidojumu biežums Sākuma datums Cena *, GREEN Cena *, BUSINESS LIGHT
Tampere – Tallina 6 lidojumi nedēļā 2023. gada 29. oktobris 55 € 199 €
Tampere – Tenerife (Spānija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 1. novembris 199 € 479 €
Tampere – Grankanārija (Spānija) 1 lidojums nedēļā 2023. gada 5. decembris 189 € 439 €
Tampere – Kitilē (Somija) 2 lidojumi nedēļā 2023. gada 22. decembris 79 € 235 €

*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

Lidojumi no Tamperes uz Grankanāriju ilgs 6 stundas un 30 minūtes.

Papildus jauniem maršrutiem airBaltic palielinājusi arī lidojumu biežumu starp Tamperi un Amsterdamu, reisus starp šīm pilsētām tagad veicot katru dienu.

Lidojumi visos jaunajos maršrutos tiks veikti ar Airbus A220-300, kas ir šobrīd vienas no efektīvākajām lidmašīnām. Airbus A220-300 nodrošina izcilu lidojuma pieredzi ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, un spējot uzrādīt labāku vispārējo veiktspēju, degvielas ekonomiju un ērtības gan pasažieriem, gan darbiniekiem.

airBaltic jau veic tiešos lidojumus no Tamperes uz Kopenhāgenu (Dānija) un Amsterdamu (Nīderlande), kā arī uz tādiem saulainiem atpūtas galamērķiem kā Malaga (Spānija) un Rodas sala (Grieķija), papildus tiešajiem reisiem uz Rīgu (Latvija).

airBaltic nodrošina lidojumus vairāk nekā 100 maršrutos no Rīgas, Tallinas, Viļņas un Tamperes, piedāvājot ērtus savienojumus lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes ir pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com.

 Par airBaltic īsumā:

airBaltic (Air Baltic Corporation AS) ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 97,97% akciju, kamēr pārējiem akcionāriem pieder 2,03%. airBaltic piedāvā ērtus savienojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem maršrutu tīklā Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļāfrikā un Kaukāza reģionā. Savas pastāvēšanas 28 gados airBaltic kļuvusi par spēcīgu un starptautiski atzītu lidsabiedrību, kas nodarbina vairāk nekā 2 500 darbinieku. airBaltic flotē ir 45 Airbus A220-300 lidmašīnas un tās flote ir viena no jaunākajām Eiropā. Lidsabiedrība ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem. Skytrax ir atzinusi airBaltic divus gadus pēc kārtas par labāko lidsabiedrību savā reģionā. Papildus tam Starptautiskā Gaisa satiksmes asociācija (IATA) piešķīrusi airBaltic Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu 2022.gadā. 2023. gadā tā saņēma APEX Pasažieru izvēles balvu par labāko apkalpošanu lidmašīnās Eiropā.