BOLT sāk piedāvāt pārtikas piegādes pakalpojumu Tallinā, drīzumā arī Latvijā

22. augusts, 2019

Igaunijas kopbraukšanas platforma “Bolt”, kas agrāk bija pazīstama ar nosaukumu “Taxify”, 21. augustā Tallinā sāk piedāvāt pārtikas piegādes pakalpojumu. Šobrīd uzņēmums jauno pakalpojumu uzsācis Tallinā, taču tuvākajos mēnešos plānots servisu piedāvāt arī Latvijā, Lietuvā un Dienvidāfrikā, informē uzņēmums.

“Ēdienu piegādes pakalpojumos uzņēmumam ir jāiegulda īpaši rūpīgs darbs, lai piedāvātā tehnoloģija un lietotne būtu klientiem ērti lietojama un saprotama,” norāda “Bolt” galvenais produktu vadītājs, Jevgenijs Kabanovs (Jevgeni Kabanov). Viņaprāt uzņēmuma starptautiskā pieredze un infrastruktūra dod tam būtiskas priekšrocības.

Lietotne piedāvās tuvākos restorānus, ņemot vērā klienta atrašanās vietu. Šobrīd pakalpojums uzsākts Tallinas centrā, taču pavisam drīz piegāde tiks nodrošināta arī citos pilsētas rajonos, un jau tuvākajā laikā varam to gaidīt arī Latvijā.

Lai izmantotu pakalpojumu, lietotājiem būs jālejupielādē jaunā “Bolt Food” aplikācija.

Iegūsti pirmo braucienu bez maksas, izmantojot Bolt (Taxify) atlaides kodu.

Bolt, agrāk pazīstams kā Taxify, ir Eiropas vadošā transporta pakalpojumu platforma, nodrošinot kopbraukšanas un skrejriteņu pakalpojumus. Uzņēmuma misija ir padarīt ikdienas pārvietošanos ētrāku, ātrāku un drošāku.

Bolt savu darbību uzsāka 2013. gadā un tā dibinātājs ir Markus Villig. Uzņēmums ir atzīts par vienu no visātrāk augošajām transporta platformām gan Eiropā, gan Āfrikā. Bolt investoru vidū ir tādi uzņēmumi kā Daimler, Didi, Chuxing, Korelya Capital un TransferWise līdzdibinātājs Taavet Hinrikus.

Bolt ir vairāk kā 25 miljonu lietotāju, vairāk kā 30 pasaules valstīs.