VASARA: 5 dienu brauciens uz UNGĀRIJU! Autobusu tūre + viesnīcas par €119

2. augusts, 2019

Ungārija Termālo ūdeņu un vīna valdzinājums: 5 dienu brauciens + viesnīcas par €119! 20. augusts Ungārijā atnāk ar svinīgu noti – Debrecenā visi gatavojas vienai no grandiozākajām ziedu parādēm valstī, savukārt Budapeštā diena paiet svētku salūta gaidās. Vēl Jūs sagaidīs pelde unikālajos termālajos baseinos Miškolcā – Tapoļcā, kas izvietoti pazemes grotās, un Egera – viena no senākajām Ungārijas pilsētām ar trim pamatvērtībām – vēsturi, termālajiem ūdeņiem un vīnu!

Budapešta ir Ungārijas galvaspilsēta un tās galvenais politiskais, industriālais un tirdzniecības centrs. Tajā ir vairāk nekā 1,7 miljoni iedzīvotāju, kaut arī 1980. gados bija pat 2,07 miljoni. Budapešta izveidojās 1873. gadā, apvienojoties Donavas labajā krastā esošajai Budai un Obudai (Vecbudai) un kreisā krasta Peštai. Vēsturiski Austroungārijas monarhijas otra svarīgāka pilsēta aiz Vīnes. Slavena ar savām kafejnīcām (tāpat kā Vīne), turku pirtīm un vecāko metro kontinentālajā Eiropā.

Maršruts:

Rīga – Budapešta – Rīga

Braucienu datumi:

2019.gada 18. – 22. augusts

1. DIENA

Izbraukšana no Rīgas plkst. 18:00. Brauciens cauri Latvijai, Lietuvai, Polijai. Nakts autobusā.

2. DIENA

Ceļa turpinājums cauri Polijai, Slovākijai. Pēcpusdienā ierašanās Ungārijā, Miškoļcā. Iekārtošanās viesnīcā. Piedāvājamā apmeklēt Miškolcas – Tapoļcas termālos baseinus ar piecām zālēm klinšu alā, kas ir unikāls dabas veidojums. Vakarā jautras mūzikas pavadībā iespējams degustēt ungāru vīnus. Kurš gan var liegt Jums ļauties deju soļiem? Nakts viesnīcā Miškolcā – Tapoļcā.

3. DIENA

Brokastis viesnīcā. Iespēja patstāvīgi iepazīt Miškolcu, relaksēties termālajos baseinos vai arī doties papildus braucienā uz Debrecenu un Budapeštu.* 20. augusts ir Ungārijas pirmā kronētā karaļa Sv. Ištvāna diena un Ungārijas dzimšanas diena! Vispirms došanās uz valsts otro lielāko pilsētu Debrecenu, lai izbaudītu grandiozo ziedu parādi, kur krāšņajās ziedu kompozīcijās varēs novērot pazīstamu celtņu, dzīvnieku un cilvēku atveidus. Pēc tam ceļš vedīs uz Budapeštu, kur brauciens ar kuģīti pa Donavu ar vietējā gida stāstījumu par pilsētas ievērojamākajām celtnēm upes abos krastos – kalnainajā Budā un līdzenajā Peštā. Plkst. 21:00 iespēja skatīties svētku salūtu. To vislabāk ir vērot no kāda tilta pāri Donavai. Atgriešanās Miškolcā – Tapoļcā. Nakts viesnīcā.

* Brauciens par papildsamaksu.

4. DIENA

Brokastis viesnīcā. Brauciens līdz Egerai. Pilsētas apskates ekskursijas laikā izdosies apskatīt: Sv. Jāņa baziliku, Ištvāna Dobo laukumu, Minorītu baznīcu, turku laika minaretu un varenu cietoksni. Brīvais laiks Egerā pusdienām, termālo baseinu, tirgus un veikala apmeklējumam. Vakarā iespējams doties uz “Skaisto sieviešu ieleju” degustēt tipiskos Egeras reģiona vīnus ar ugunīgo gulāšzupu. Izbraukšana uz Latviju. Laiks ceļā: Ungārija, Slovākija.

5. DIENA

Ceļā: Slovākija, Polija, Lietuva. Vakarā pēc 18:00 atgriešanās Rīgā

Cenā ietilpst:

  • autotransporta (kondicionieris, WC) pakalpojumi;
  • grupas vadītāja pakalpojumi;
  • 2 naktis 3 zvaigžņu viesnīcā Miškolcā – Tapoļcā ar brokastīm (2-vietīgos numuros ar ērtībām).

NEPIECIEŠAMIE CEĻOJUMA DOKUMENTI:

  • Latvijas pilsoņi un nepilsoņi uz Ungāriju var doties bez vīzas.

  • Latvijas pilsoņi uz Ungāriju var ceļot gan ar pasi, gan ID karti. Abiem dokumentiem ir jābūt derīgiem visa ceļojuma laiku.

VASARA brauciens uz UNGĀRIJU

Kur rezervēt?

TRAVEL RSP

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com