WOW! LAST MINUTE Ceļojums uz ĒĢIPTI no Rīgas par €237 (Tiešais lidojums + 7 naktis viesnīcā ar ēdināšanu + transfērs)

4. aprīlis, 2024

Ceļojums uz ĒĢIPTI no Rīgas par €237 (Tiešais lidojums ar AirBaltic + 7 naktis viesnīcā ar ēdināšanu + grupas transfērs) ar tūroperatoru Tez Tour (Air Baltic aviokompānija)! Dodies atpūtas ceļojumā uz Ēgipti un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 237 EUR vienai personai (ceļojot divatā).

Ēģipte, oficiāli Ēģiptes Arābu Republika, ir valsts, kas aizņem Āfrikas kontinenta ziemeļaustrumu daļu, kā arī Sīnāja pussalu Vidējos Austrumos. Ap 98% ēģiptiešu ir vai nu seno ēģiptiešu pēcteči, vai to arābu pēcnācēji, kuri iekaroja Ēģipti un apmetās tajā uz dzīvi 642. gadā. Ēģiptē ir sauss klimats. Vairāk mitruma ir tikai Vidusjūras piekrastē, bet arī tur nokrišņu ir maz — līdz 800 mm gadā. Lielākā valsts teritorija saņem ne vairāk kā 500 mm nokrišņu gadā, bet dažviet tuksnesī lietus nelīst gadiem.

Maršruts:

Rīga – Hurgada / Šarm el Šeiha – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. 6. – 13. aprīlis

LAST MINUTE Ceļojums uz ĒĢIPTI no Rīgas

Cenā iekļauts:

  • Tiešais lidojums Rīga – Hurghada / Šarm el Šeiha – Rīga
  • Transfērs uz izvēlēto viesnīcu
  • Nododamā bagāža + Rokas bagāža lidojuma laikā
  • Viesnīca ar izvēlētos numuriņu (iekļauts bez brokastīm / brokastis / brokastis un vakariņas / ALL Inclusive)
  • Ekskursija dāvānā!
  • Iespējama apmaksa pa daļām

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.