Ceļojuma piedāvājums uz TURCIJU no Rīgas par €195 (lidojums + 7 naktis viesnīcā)

7. jūnijs, 2021

Ceļojuma piedāvājums uz TURCIJU no Rīgas sākot no €195 (lidojums + 7 naktis viesnīcā) ar tūroperatoru Novatours! Dodies atpūtas ceļojumā uz Alāniju, Turcijā,  rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 195 EUR vienai personai (dodoties ceļojumā divatā).

Antālija ir pilsēta Turcijā, Vidusjūras piekrastē. Pilsētā dzīvo 798`507 iedzīvotāji (2008. gada dati). Antaljas pilsēta atrodas antīkās Pamfilijas (austrumos) un Līcijas (rietumos) teritorijā. Antalijā valda Vidusjūras klimats, un tā atrodas uz klints, kuru ieskauj kalni. Mustafa Kemals Ataturks teicis, ka bez šaubām Antalja ir pasaulē skaistākā vieta. Pēc 1970. gadā uzsāktās tūrisma attīstības pilsēta kļuvusi par starptautiski atzītu kūrortu.

Maršruts:

Rīga – Alānija – Rīga

Lidojumu datumi:

2021.g. jūnijs

Viesnīcu piedāvājumi ir ļoti plaši, kuros ir standarta numuri, ģimenes numuri, ar ēdināšanu, bez ēdināšanas. Atkarīgs no katra vēlmes, iespējām. Izdevīgākie piedāvājumi sākas no 195 EUR vienai personai ar lidojumu + 7 naktīm nakšņošanu.

pēdējā brīža piedāvājums uz turciju

 

ceļojuma piedāvājums uz turciju no rīgas

.. un daudz citu piedāvājumu..

Cenā iekļauts:

Lidojums
Pasažieru nodeva (iekšzemes)
Viesnīca
Transfērs
Pasažieru nodeva
Reģistrētā bagāža un rokas bagāža
Jūsu izvēlētie papildus pakalpojumi
NOVATOURS pārstāvju ārvalstīs pakalpojumi.

Kur rezervēt?

NOVATOURS

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.