ECOLINES atsāk braucienus uz Viļņu un Tallinu: Divas vietas autobusā par vienas cenu!

25. maijs, 2020

ECOLINES atsāk starptautisko autobusu satiksmi starp Baltijas valstu galvaspilsētām 2020. gada 29. maijā! Starp Rīgu un Tallinu tiks izpildīti 2 reisi dienā, starp Rīgu un Viļņu arī 2 reisi dienā. Cenas sākot no 13 EUR vienā virzienā!

“ECOLINES” ir lielākais un pieredzējušākais starptautisko autobusu operators Baltijā, kas ik dienas ļauj pasažieriem komfortabli ceļot starp 20 valstīm un 205 pilsētām. “ECOLINES” starptautisko autobusu pārvadājumu tirgū darbojas jau 20 gadu. Ieguldot nopietnu darbu un nepārtraukti attīstoties, tas šobrīd piedāvā visplašāko maršrutu tīklu kā Baltijā, tā ceļojumos uz Rietumeiropu un Austrumeiropu. Savas darbības laikā “ECOLINES” kļuvis par vienu no lielākajiem un veiksmīgākajiem Latvijas uzņēmumiem.

Ecolines pārdošanas periods:

2020.g. 25. maijs – 14. jūnijs

Braucienu datumi:

2020.g. 29. maijs – 14. jūnijs

Izbraukšanas laiki no Rīgas uz Tallinu
Rīga -Tallina 08:00; 19:00
Tallina – Rīga 08:00; 19:00

Izbraukšanas laiki no Rīgas uz Viļņu
Rīga – Viļņa  07:30; 18:00
Viļņa – Rīga 07:30; 18:00

ecolines

UZMANĪBU! TIKS PIEDĀVĀTAS DIVAS SĒDVIETAS PAR VIENU CENU! Saistībā ar Covid -19 izplatību un rekomendētajiem drošības pasākumiem, tiek ieviesta pilnībā jauna pasažieru pārvadāšanas sistēma. Iegādājoties vienu biļeti ECOLINES garantē, ka blakus vieta paliek tukša, vai arī tajā drīkst sēdēt biļešu īpašnieka uzaicinātā persona. Biļešu cenas par divām vietām ir sākot no 13 eiro.

Kur iegādāties?

ECOLINES.NET

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to šeit. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.