Eksotiskas sajūtas tepat Latvijā – RIVER CABIN

19. jūlijs, 2023

Atpūtas vieta no kura logiem paveras skats tieši uz Gauju! Atpūtas namiņš pašā upes krastā, kur valda dabas miers, putnu čivināšana un eksotiska noskaņa namiņa iekšpusē.

2022. gadā dibinātais River Cabin ir ģimenei piederošs brīvdienu namiņš, kas atrodās pašā Gaujas krastā un tiek izīrēts saviem viesiem cauru gadu. Īpašnieku mērķis ir nodrošināt saviem viesiem lielisku atpūtu ar visu nepieciešamo.

River Cabin piedāvā lielisku vietu, kur doties atpūtā tepat Latvijā – 60km braucienā no Rīgas. Tuvākās pilsētas apkārt – Sigulda, Cēsis,Valmiera.

Namiņš ir rūpīgi izstrādāts, lai viesiem nodrošinātu komfortablu atpūtu ar visu nepieciešamo.

Papildus ir pieejams karstais kubls, lai vakarā būtu vēl tuvāk zvaigznēm un klausītos upes čalās.

Tiek piedāvāti arī eleganti sajūtu pikniki sadarbojoties ar La Fete Picnic – šo noteikti vērts apvienot ar palikšanu River Cabin!

Ja meklē ideju, kur pavadīt kāzu jubileju, dzimšanas dienu vai vienkārši skaisti atpūsties un laiks ir tik cik ir, tad šī būs vieta perfektām un eksotiskām brīvdienām Latvijā.

⎯ Atpūtas namiņš ir paredzēts 2 personām;
⎯ Skats uz gleznaino upes ainavu;
⎯ Plaša terase;
⎯ Kamīns;
⎯ Kondicionieris;
⎯ Vanna;
⎯ Pie namiņa atrodas kubls;
⎯ Grils

Atpūtas namiņš atrodās Gaujas krastā un meža ielokā.

Vairāk informācijas var apskatīt mājas lapā www.rivercabin.lv, Facebook – https://www.facebook.com/cozyrivercabin vai Instagram –https://www.instagram.com/river_cabin