FLIXBUS akcija no Rīgas: uz Viļņu un Tallinu par €4.99

4. marts, 2024

FLIXBUS akcija no Rīgas: uz Viļņu un Tallinu sākot no €4.99 vienā virzienā.

“FlixBus” ilgtermiņa stratēģija ir piedāvāt tālsatiksmes autobusu pārvadājumus starp Latviju, Igauniju un Lietuvu, caur Poliju un Vāciju savienojot Baltijas valstis ar autobusu reisu tīklu Eiropā.

Flixbus akcija no Rīgas (no 4.99 EUR vienā virzienā):

Viļņa (4.99 EUR)
Tallina (4.99 EUR)

Ceļojuma laiks:

2024.g. marts

FLIXBUS akcija no Rīgas uz Viļņu un Tallinu

Pakalpojumi Flixbus autobusos

Ceļojumos ar FlixBus kompānija garantē lielisku servisu. Autobusos ir bezmaksas bezvadu internets, papildu vieta kājām, lētas uzkodas un dzērieni, vairākas kontaktligzdas un daudz vietas jūsu bagāžai.

BEZVADU INTERNETS

Autobusos no garlaicības vienmēr pasargās bezmaksas bezvadu internets: varat pavadīt ceļojumu, pārlūkojot internetu, tērzējot ar draugiem un pārbaudot savus e-pastus — un tas viss ar 4G ātrumu!

VIETA KĀJĀM

FlixBus garantē arī sēdvietu ar papildu vietu kājām. Modernie autobusi ir aprīkoti ar ērtiem sēdekļiem, kuros ir daudz vietas. Visiem sēdekļiem ir regulējamas atzveltnes, un tie ir ērti pat garākos braucienos.

KONTAKTLIGZDAS

Vai vēlaties pārlūkot internetu, tērzēt vai strādāt klēpjdatorā, taču akumulators ir izlādējies? Nekādu problēmu! Vienkārši sameklējiet kontaktligzdas simbolu vai pajautājiet kādam no draudzīgajiem autovadītājiem, kur meklēt kādu no daudzajām kontaktligzdām FlixBus autobusos.

TUALETES

Vai līdz pieturai vēl jāpaciešas? Uztraukumam nav pamata! Visos FlixBus autobusos ir tualete.

BAGĀŽA

FlixBus autobusos pieejams pietiekami daudz vietas jūsu bagāžai. Glabājiet rokas bagāžu nodalījumos virs sēdvietām, un draudzīgie autovadītāji palīdzēs jums iekraut bagāžu kravas nodalījumā.

Kur rezervēt Flixbus biļetes:

FLIXBUS

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.