FLIXBUS ienāk LATVIJĀ: cenas no €4.99 uz Tallinu, Viļņu, Kauņu, Varšavu

9. jūlijs, 2020

Kā jau iepriekš informējām, Vācijā reģistrētais starptautiskais pasažieru pārvadātājs “FlixBus” uzsāks darbību Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Vakar notikušajā preses konferencē tika paziņoti maršruti, gan arī datumi, kad Flixbus parādīsies Rīgas ielās.

“FlixBus” ilgtermiņa stratēģija ir piedāvāt tālsatiksmes autobusu pārvadājumus starp Latviju, Igauniju un Lietuvu, caur Poliju un Vāciju savienojot Baltijas valstis ar autobusu reisu tīklu Eiropā.

FlixBus izziņotie jaunie savienojošie reisi aties no Tallinas, Rīgas, Viļņas un Kauņas, bet galamērķu vidū būs Varšava un Berlīne.

“Man ir milzīgs prieks, ka pēc mēnešiem ilgiem sagatavošanās darbiem un aizkavēšanās pandēmijas dēļ mēs beidzot varam īstenot savus plānus Latvijā, Lietuvā un Igaunijā. Mēs jo īpaši priecājamies, ka esam daļa no tā sauktā “Baltijas burbuļa”, kas bija pirmā teritorija Eiropā, kurā atsākās brīva ceļošana,” teic “FlixBus” rīkotājdirektors Polijā, Ukrainā un Baltijas valstīs Mihals Lemans (Michał Leman).

Sākotnēji piedāvājumā ietilps 18 galamērķi. Pirmie “FlixBus” autobusu reisi no Baltijas valstīm tiks atklāti 16. jūlijā.

Maršruti no Rīgas (no 4.99 EUR vienā virzienā):

Viļņa (Lietuva)
Kauņa (Lietuva)
Šauļi (Lietuva)
Pērnava (Igaunija)
Tallina (Igaunija)
Belastoka (Polija)
Varšava (Polija)

Ceļojuma laiks:

no 2020.g. 16. jūlija

Pakalpojumi Flixbus autobusos

Ceļojumos ar FlixBus kompānija garantē lielisku servisu. Autobusos ir bezmaksas bezvadu internets, papildu vieta kājām, lētas uzkodas un dzērieni, vairākas kontaktligzdas un daudz vietas jūsu bagāžai.

Bezvadu internets

Autobusos no garlaicības vienmēr pasargās bezmaksas bezvadu internets: varat pavadīt ceļojumu, pārlūkojot internetu, tērzējot ar draugiem un pārbaudot savus e-pastus — un tas viss ar 4G ātrumu!

Vieta kājām

FlixBus garantē arī sēdvietu ar papildu vietu kājām. Modernie autobusi ir aprīkoti ar ērtiem sēdekļiem, kuros ir daudz vietas. Visiem sēdekļiem ir regulējamas atzveltnes, un tie ir ērti pat garākos braucienos.

Kontaktligzdas

Vai vēlaties pārlūkot internetu, tērzēt vai strādāt klēpjdatorā, taču akumulators ir izlādējies? Nekādu problēmu! Vienkārši sameklējiet kontaktligzdas simbolu vai pajautājiet kādam no draudzīgajiem autovadītājiem, kur meklēt kādu no daudzajām kontaktligzdām FlixBus autobusos.

Tualetes

Vai līdz pieturai vēl jāpaciešas? Uztraukumam nav pamata! Visos FlixBus autobusos ir tualete.

Bagāža

FlixBus autobusos pieejams pietiekami daudz vietas jūsu bagāžai. Glabājiet rokas bagāžu nodalījumos virs sēdvietām, un draudzīgie autovadītāji palīdzēs jums iekraut bagāžu kravas nodalījumā. Sīkāku informāciju par to varat atrast sadaļā bagāžas politika.

flixbus latvijā

Kur rezervēt?

FLIXBUS

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 37 USD (33 EUR) uz 4 nedēļām visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.