Hotel Jūrmala SPA investējusi jaunos dizaina numuros

9. aprīlis, 2024

Hotel Jūrmala SPA renovējusi 31 jauna dizaina numuru viesnīcas 9. stāvā, piešķirot tiem trīs jaunas kategorijas – Comfort, Premium un Junior Suite.

Numuru renovācija ir liels uzņēmuma izaicinājums, jo remontu darbi tika veikti nepiesaistot papildu finanšu līdzekļus no ārpuses. Turklāt tie notika viesnīcai turpinot aktīvu darbību, viesiem nodrošinot netraucētu un mierpilnu spa atpūtu.

“Ir pienācis laiks kļūt modernākiem, lai piedāvātu viesiem vēl kvalitatīvāku atpūtu, jo strādājam tirgū jau gandrīz 20 gadus,” teic Arne Kalbus, Hotel Jūrmala SPA ģenerāldirektors.

Viņš piebilst, ka šis ir tikai sākums lielākām viesnīcas pārvērtībām, jo rudenī sāksies nākamo viesnīcas stāvu atjaunošana.

“Šobrīd dzīvojam lielā izaicinājuma laikā, kad tūrisma nozare joprojām atgūstas no krīzes un ārvalstu ceļotāju trūkums ir jūtams, bet tas neaptur mūs augt un attīstīties,” papildina Dace Šķēle, Hotel Jūrmala SPA pārdošanas un mārketinga vadītāja.

Hotel Jūrmala SPA 2018. gadā tika pilnībā atjaunots saunu un baseinu centrs Wellness Oasis, 2021. gadā restorāns “Jūrmala”, 2023. gadā izveidota jauna restorāna “Jūrmala” banketu zāle un jauna konferenču zāle “Ziedonis” viesnīcas 11.stāvā, 2024. gadā tika modernizētas un atjaunotas lielākās konferenču zāles “Rainis” un “Aspazija”. Attiecīgi tiek plānota arī spa un skaistumkopšanas centra atjaunošana šī gada laikā.