JUNGO atlaižu kods: €2.50 vērtībā

23. aprīlis, 2020

Jungo atlaižu kods – 3EOF5. Skrejriteņu tirgū parādījies jauns dalībnieks – Jungo. “Jungo” klientiem ļauj veikt braucienus ātrāk un efektīvāk, izvairīties no sastrēgumiem aktīvās pilsētas satiksmes dēļ. Galvenā auditorija ir gan uzņēmumu darbinieki, kuriem viss jāpaspēj, gan tūristi, kuri grib redzēt vairāk Rīgas, gan ikviens cilvēks, kuram patīk pārvietošanās brīvība un iespēja darīt lietas gudrāk. Jungo jaunie Segway Ninebot MAX skrejriteņi piedāvā nobraukt līdz pat 60 km garas distances un ar skrejriteņu 10 collu riteņiem arī bruģis vairs nav nekāda problēma.

SIA “Jungo” valdes priekšsēdētājs Kārlis Liepiņš: “Uzņēmuma izveidē un darbības uzsākšanā investēti teju 200 tūkstoši eiro, un šīs investīcijas veido tikai uzņēmēju privātie līdzekļi. Sākotnēji budžets ticis plānots vēl nedaudz lielāks, taču pirms pāris mēnešiem, sākoties koronvīrusa izraisītajai globālajai ārkārtas situācijai, tas vēlreiz pārskatīts un nedaudz samazināts”.

“Mums patīk šī filozofija, ka bez lieliem ieguldījumiem lietotājam ir iespēja izmantot kādu sev nepieciešamu produktu vai servisu. Šāds bizness demonstrē ļoti augstu efektivitāti. Mēs paredzam, ka nākotnē šādi koplietošanas pakalpojumi izplatīsies arī citās jomās,” pauž uzņēmējs.

jungo skrejriteņi

Šobrīd uzņēmums savus pakalpojumus piedāvā Rīgas centra rajonā un klientiem pieejami 80 elektriskie skrejriteņi. Taču gan darbības lauks, gan skrejriteņu skaits līdz pat vasaras sākumam tiks pakāpeniski paplašināts, paskaidro vadītājs: “Visi skrejriteņi jau ir sagatavoti, un laikapstākļiem kļūstot siltākiem, sāksim izlikt tos ielās. Pagaidām testējam un skatāmies, kā viss darbojas, jo vēlamies sasniegt labu līmeni un tad aptvert vēl plašāku reģionu”.

Ja viss ritēs kā iecerēts, darbību jau šovasar varētu attīstīt arī citās pilsētās ārpus Rīgas, kā arī vēlāk pakalpojumu piedāvāt kaimiņvalstīs – Lietuvā un Igaunijā. Jautāts par tirgus situāciju Viļņā un Tallinā, K.Liepiņš vērtē, ka kopumā situācija ir līdzīga kā šeit, taču pērn kaimiņvalstu galvaspilsētās katrā darbojās tikai pāris uzņēmumi.

Uzņēmums šogad startēs ar pilnīgi jauniem “Segway-Ninebot” skrejriteņiem, kas radīti speciāli koplietošanas vajadzībām. “To braukšanas ātrums sasniedz 25 km/h, ar vienu uzlādi iespējams nobraukt līdz 60 km, tiem ir arī aizmugurējā piedziņa. Skrejriteņi ir gan aprīkoti ar atstarojošiem elementiem, gan arī ar gaismām priekšā un aizmugurē,” stāsta K.Liepiņš.

Lai gan uzņēmums darbojas vien dažas dienas, atsaucība no iedzīvotāju puses jau iepriecinot – “Jungo” skrejriteņi lietoti jau teju 500 reizes. Lai gan šobrīd valstī ir ārkārtas situācija un lietotāji ir pastiprināti aicināti pievērst uzmanību higiēnas prasībām, lietot skrejriteņus šobrīd esot pavisam droši, garantē uzņēmējs. “Vienu skrejriteni dienā lieto vidēji viens līdz trīs braucēji. Par skrejriteņiem rūpējamies katru dienu un nakti, to virsmas un rokturi tiek regulāri dezinficēti,” norāda K.Liepiņš.

Viens brauciens izmaksā 1 EUR par skrejriteņa atbloķēšanu un 0.10 EUR par katru nākamo minūti.

Viena brauciena maksimālā summa 20 EUR, tālāk brauc bez maksas!

Jungo atlaižu kods – 2.50 EUR vērtībā, ievadi Jungo aplikācijā promo kodu 3EOF5

jungo atlaižu kods 2020