LAST MINUTE! Tiešie lidojumi no Rīgas uz MALJORKU par €112 turp-atpakaļ ar AirBaltic

28. maijs, 2024

Lēti lidojumi no Rīgas uz MALJORKU par €112 turp-atpakaļ ar aviokompāniju AirBaltic (Tez Tour tūroperators). Atrodi lētākos lidojumus uz Palmu Maljorku, Spāniju un rezervē biļeti par labāko cenu. Piedāvājums sākot no 112 EUR abos virzienos. Nenokavē, rezervē jau tagad! Pēdējās vietas!

Maljorka ir lielākā no Baleāru salām un trešā lielākā sala Spānijā. Tā atrodas Vidusjūrā, aptuveni 100 jūdzes no Spānijas krasta. Maljorka ir populārs tūrisma galamērķis, un tā ir pazīstama ar savām skaistajām pludmalēm, kalniem, vēsturiskajām pilsētām un bagātīgo kultūru.

Maljorkas galvaspilsēta ir Palma de Maljorka. Tā ir rosīga pilsēta ar plašu vēsturisko centru, kurā atrodas daudzi muzeji, baznīcas un pilis. Palma de Maljorka ir arī lieliska vieta, kur baudīt Maljorkas virtuvi, kas ir pazīstama ar savām svaigajām jūras veltēm un vietējiem produktiem. Maljorkā ir arī daudzas citas skaistas pilsētas, piemēram, Alcudia, Pollenca un Manacor. Alcudia ir veca pilsēta ar bagātīgu vēsturi, Pollenca ir skaista jūras pilsēta ar daudzām pludmalēm, bet Manacor ir slavena ar savām koraļļu rūpnīcām.

Maljorka ir arī lieliska vieta, lai izpētītu dabu. Sala ir pārklāta ar kalniem, un tās iekšienē atrodas vairākas nacionālās parki. Maljorkā ir arī daudzas pludmales, kas ir piemērotas peldēšanai, vindsērfingam un citām ūdens sporta aktivitātēm. Maljorka ir skaista un daudzpusīga sala. Tā ir lieliska vieta, lai atpūstos, izbaudītu kultūru, izpētītu dabu vai vienkārši pavadītu laiku ar draugiem un ģimeni.

Maršruts:

Rīga – Palma Maljorka – Rīga

Lidojumu datumi:

2024.g. jūnijs

Piemēri:

02. – 09.06. (112 EUR)
02. – 16.06. (122 EUR)

lēti lidojumi uz maljorku no rīgas

Kur iegādāties aviobiļetes?

TEZ TOUR

Bagāžas nosacījumi:

Lidojuma laikā iekļauta nododamā bagāža + rokas bagāža

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai Facebook!

Ja Tev patīk un noder TravelFree, Tev ir iespēja pateikt PALDIES – https://www.buymeacoffee.com/travelfreelv. Tā tu palīdzēsi blogam tapt vēl labākam un kvalitatīvākam. Tev tas ir neliels ziedojums, man – milzu atbalsts un motivācija turpināt priecēt ar arvien labākiem un izdevīgākiem ceļojumu piedāvājumiem!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.