Čārterlidojums! No Rīgas uz ŠARM EL ŠEIHU (ĒĢIPTE) par €165

3. janvāris, 2023

Čārterlidojums no Rīgas uz ŠARM EL ŠEIHU (ĒĢIPTE) par €165 turp-atpakaļ ar tūroperatoru Tez Tour (Air Baltic aviokompānija)! Dodies ceļojumā uz Ēgipti un rezervē biļeti par labāko cenu. Biļetes cena sākot no 165 EUR vienai personai.

Ēģipte, oficiāli Ēģiptes Arābu Republika, ir valsts, kas aizņem Āfrikas kontinenta ziemeļaustrumu daļu, kā arī Sīnāja pussalu Vidējos Austrumos. Ap 98% ēģiptiešu ir vai nu seno ēģiptiešu pēcteči, vai to arābu pēcnācēji, kuri iekaroja Ēģipti un apmetās tajā uz dzīvi 642. gadā. Ēģiptē ir sauss klimats. Vairāk mitruma ir tikai Vidusjūras piekrastē, bet arī tur nokrišņu ir maz — līdz 800 mm gadā. Lielākā valsts teritorija saņem ne vairāk kā 500 mm nokrišņu gadā, bet dažviet tuksnesī lietus nelīst gadiem.

Maršruts:

Rīga – Šarm El Šeiha – Rīga

Lidojumu datumi:

2023.g. 8. – 22. janvāris

Čārterlidojums No Rīgas uz ŠARM EL ŠEIHU

Cenā iekļauts:

  • Tiešais lidojums Rīga – Šarm el Šeiha – Rīga
  • Nododamā bagāža + Rokas bagāža lidojuma laikā

Kur rezervēt?

TEZ TOUR

Sekojiet līdzi  TravelFree.lv lapai arī sociālajā tīklā Facebook!

Lidojums atcelts vai kavējas?

Ja Tavs lidojums ir atcelts vai kavējās par 3+ stundām, iespējams Tev pienākas kompensācija līdz €600. Pārbaudi to pie SkyCop. Kādas ir pasažieru tiesības un kompensācija, ko nosaka Regula Nr. 261/2004? Lasi vairāk šeit

Naktsmītnes:

Salīdzini tūkstošiem ceļojumu vietņu un ietaupiet naudu, izmantojot pasaules lielāko viesnīcu meklēšanas lapu  HotelsCombined .

Saglabājiet savā viesnīcā - www.hotelscombined.com

Apdrošināšana:

Ceļotāju medicīniskā apdrošināšana visā pasaulē. Tikai no 10 USD nedēļā visā pasaulē. Šī ceļojumu medicīniskā apdrošināšana pieejama ikvienam, it īpaši ilgtermiņa ceļotājiem un digitālajiem “nomadiem”.